+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Доктор Веб" випустив антивірус для Mac OS X

Компанія «Доктор Веб» – відомий розробник засобів інформаційного захисту – повідомляє про вихід антивірусу Dr.Web для комп'ютерів під керуванням операційної системи Mac OS X з процесорами Intel. Вперше користувачі «маків» мають можливість надійно захистити свої комп'ютери від шкідливих об'єктів за допомогою російського антивірусу, що втілив останні розробки компанії «Доктор Веб».

Довгий час Mac OS X вважалася невразливою для зловмисників . Закріпленню цього міфу сприяв той факт, що через невисоку популярність мак-платформи вірусописьменники практично не звертали на неї уваги. Однак з кожним днем ​​Mac OS X набуває все більшої популярності не тільки серед користувачів, а й серед кібер-злочинців. Сьогоднішні реалії такі, що надійний антивірус, що комплексно захищає «мак» від шкідливого впливу, просто необхідний. І він з'явився.

В числі основних переваг Dr.Web для Mac OS X:

 • Висока швидкість сканування комп'ютера на наявність вірусів
 • Надійний захист у режимі реального часу
 • Мінімальне навантаження на систему, що захищається
 • Простота управління та стильний русифікований інтерфейс під «мак»
 • Мінімальна витрата трафіку при оновленнях
 • Антивірус Dr.Web для Mac OS X забезпечує захист комп'ютерів від вірусів, шпигунського та рекламного ПЗ, хакерських утиліт, програм платного додзвону та програм-жартів, написаних для інфікування не тільки Mac OS X, але й інших операційних систем. Гнучкі різноманітні налаштування, можливість створення власних профілів сканування, простота керування та зручність інтерфейсу дозволяють легко освоїти широкі можливості програми. Низьке навантаження на систему робить роботу антивіруса Dr.Web для Mac OS X практично непомітною.

  Dr.Web для Mac OS X перевіряє на наявність шкідливих програм об'єкти автозапуску, змінні носії інформації, мережеві та логічні диски, файли (включаючи файли поштових форматів) та каталоги (упаковані та перебувають у архівах), здійснює моніторинг дій запущених процесів та дискових звернень. Перевірці підлягають і файли, які у даний момент. Доступні три види сканування: швидке, повне та вибіркове.

  Зручний керований карантин дозволяє Dr.Web для Mac OS X оперативно ізолювати заражені та підозрілі файли.

  Утиліта оновлення завантажує та встановлює оновлення вірусних баз антивіруса через Інтернет – на вимогу та за розкладом.

  Dr.Web для Mac OS X доступний у продажу у вигляді електронної ліцензії (як окремо, так і разом з Dr.Web Security Space).

  >

Інші новини

Найкраща ціна