+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Доктор Веб повідомив про випуск дев'ятої версії продукту Dr.Web для MS Exchange, який призначений для антивірусної та антиспам-перевірки трафіку, що передається через поштові сервери MS Exchange Server 2003/2007/2010/2013.

Оновлення архітектури Dr.Web для MS Exchange 9.0. дозволило підвищити стійкість до відмов і надійність роботи продукту.

Додаток версії 9.0 надає адміністраторам можливість об'єднаного управління групами поштових серверів MS Exchange, у тому числі різних версій.
Оновлений Dr.Web для MS Exchange функціонує на платформі Dr.Web CMS (Central Management Service), яка підтримує централізоване керування його налаштуваннями з можливістю віддаленого адміністрування через браузер захищеного протоколу HTTPS. Ця платформа має вбудований веб-сервер з автентифікацією клієнта, що забезпечує доступ до керування програмою лише авторизованим адміністраторам за допомогою веб-консолі адміністратора. Підтримка власного веб-сервера значно спрощує процес встановлення та налаштування веб-інтерфейсів програми. Також Dr.Web CMS включає спеціальний сервіс Dr.Web SSM (Dr.Web Start/Stop Manager), який відстежує роботу додатків та реагує на їхню нештатну поведінку, наприклад, зависання або несподіване завершення роботи. Цей сервіс дозволяє віддалено здійснювати запуск, зупинку та перезавантаження додатків, що працюють під керуванням платформи Dr.Web CMS. пізніше.
Перед встановленням Dr.Web для MS Exchange версії 9.0 необхідно видалити встановлену більш ранню версію програми. Докладніше про процес оновлення, а також про системні вимоги для Dr.Web для MS Exchange 9.0 розказано у відповідних «Примітки до випуску».

Інші новини