+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

«Доктор Веб» про найцікавіші методи мережевого шахрайства, що набули широкого поширення у жовтні 2013 року.

Серед значної кількості веб-сайтів, що пропонують різні методики лікування від різноманітних хвороб, не можна не відзначити окрему категорію ресурсів, що пропонують придбати лікарські препарати, завантаживши їх цілюще випромінювання з Інтернету. Справді, навіщо гаяти час у чергах до лікаря і витрачати свої сили на похід в аптеку, коли в нашому розпорядженні є Всесвітнє павутиння? «Працює» винайдена шахраями технологія наступним чином: користувач повинен вставити в привід свого комп'ютера чистий записуваний компакт-диск, «завантажити» випромінювання потрібних ліків зі спеціального «інформаційного центру», після чого дочекатися закінчення процесу запису «цілющого випромінювання» на CD (він реалізується прямо у браузері за допомогою високотехнологічного таймера, написаного мовою JavaScript). Потім слід покласти компакт-диск на «рівну, гладку і, обов'язково, стерильну поверхню і поставити на нього склянку з водою (тоді чарівне випромінювання таємниче змінить її інформаційну структуру), або просто прикласти компакт-диск безпосередньо до хворого місця. Очевидно, якщо замість води використовувати міцніший напій, то процес оздоровлення можна зробити ще більш захоплюючим і ефективним. «цілюще випромінювання» препарату «Глюкофаж», яке, згідно з повідомленням, що з'явилося на сайті, через 11 хвилин було успішно записано на компакт-диск (навіть незважаючи на повну відсутність на комп'ютері експериментаторів оптичних приводів). Жодних інших наслідків у результаті завантаження «Глюкофажу», на щастя, не виявилося. Складається враження, що цей спосіб шахрайства розрахований на зовсім вже наївних і довірливих користувачів, проте кількість подібних інтернет-ресурсів не зменшується з часом, що дозволяє зробити вельми невтішні висновки. ідентифікацію автомобільних номерів Абсолютним лідером серед них останніми місяцями стали так звані «нанономери» або «номери-невидимки». Незважаючи на те, що саме найменування «номера-невидимки» частково співзвучне таким широко відомим виробам легкої промисловості, як «скатертина-самобранка» або «чоботи-скороходи», продавці стверджують, що жодного дива в цій продукції немає. Навпаки: у ній використовуються передові зарубіжні нанотехнології — а саме, покупцеві пропонується наклеїти на номерний знак свого автомобіля спеціальну прозору плівку з цифрами чорного. кольори, що повторюють шрифт номерний знак. Людське око наклейку розрізнити не в змозі, а інфрачервона апаратура, яку використовують державні контролюючі органи та дорожня поліція, такий номер нібито ідентифікувати не може, тому власник автомобіля запросто уникне штрафу за неправильне паркування або порушення швидкісного режиму.

Матеріали, мають різні коефіцієнти відображення в різних оптичних діапазонах, відомі людству вже досить давно, проте ефективність їх застосування проти камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху не підтверджується нічим, крім «чесного слова» самих інтернет-торговців. Крім того, згідно з російським законодавством керування транспортним засобом «з державними реєстраційними знаками, обладнаними із застосуванням матеріалів, що перешкоджають або ускладнюють їх ідентифікацію» тягне за собою покарання аж до позбавлення посвідчення водія. Тобто використання подібних «чудо-плівок» у будь-якому разі є абсолютно незаконним. Як би там не було, досвідченим експертам добре відомо, що на сьогоднішній день існує лише один-єдиний реальний спосіб перешкодити автоматичній ідентифікації державних реєстраційних знаків з використанням спеціальних технічних засобів.

Замикають щомісячний рейтинг сумнівних інтернет-ресурсів сайти , що пропонують всім бажаючим придбати унікальний і вельми своєрідний виріб під назвою «Циліндри Фараона».

Згідно з описом, опублікованим на одному з подібних інтернет-ресурсів, «циліндри фараона» були створені російськими вченими на основі давньоєгипетських рукописів, дивом що збереглися донині. «Взявши циліндри до рук, — пишуть новоявлені єгиптологи, — фізик відчув щось. Якесь слабке, приємний, майже на межі відчуттів, вплив». Якого ж ефекту можна досягти, якщо гарненько взяти в руки цей чудовий фараонів циліндр? Автори сайту стверджують, що вельми несподіваного: «зняти головний біль, знизити високий тиск, покращити сон і швидко відновитися після фізичних навантажень».

Можна припустити, що незабаром на просторах Інтернету з'являться й інші чудові засоби для позбавлення від головного болю та високого тиску, аналогічні «Циліндрам Фараона», наприклад, «Поршні Клеопатри», «Клапани Тамерлана», або, чого доброго, «Кульові Опори Цезаря». Адже фантазія мережевих шахраїв, як ми можемо бачити, справді невичерпна.

Закликаємо вас залишатися розсудливими і не викидати гроші на вітер, спокусившись настільки неординарними пропозиціями тих, хто намагається нажитися на довірливості та недосвідченості інтернет-користувачів.

Інші новини

Найкраща ціна