+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

DocumentFlow - Fujitsu представила веб-додаток на технології блокчейн Distributed Ledger Technology (DLT)

DocumentFlow - Fujitsu представила веб-додаток на технології блокчейн

Fujitsu представила DocumentFlow, простий у використання веб-додатку, який застосовує технологію блокчейн для контролю достовірності будь-якого цифрового файлу або корпоративного активу, включаючи документи, аудіо- та відеофайли, зображення та файли практично з будь-яких додатків. DocumentFlow створено в рамках пакету програм Fujitsu Flow, на додаток до InvoiceFlow, додатку для захисту від шахрайства з рахунками.

У міру того, як компанії використовують все більше «розумних» рішень з великою кількістю мережевих підключень, вони все частіше змушені контролювати та керувати великим обсягом накопичених даних. Ці цифрові дані мають велику цінність для компаній, що робить довіру до достовірності інформації. критично важливою умовою. Fujitsu використовує технологію Distributed Ledger Technology (DLT), яка забезпечує постійний запис, який не можна змінити, і надає всім учасникам і користувачам належні докази того, що той чи інший цифровий актив є справжнім.

Fujitsu DocumentFlow значно зменшує кількість випадків шахрайства з документами або їх незаконного копіювання, оскільки програма дозволяє відслідковувати будь-які маніпуляції з файлами, незаконне копіювання або навіть просто перевірити чи є цей файл останньою узгодженою версією. Технологія працює з усіма типами цифрових файлів, здійснюючи перевірку будь-яких документів: від дипломів про закінчення університету до технічної документації. DocumentFlow може миттєво відзначати та маркувати будь-які зміни в документах, а також допомагає відслідковувати історію поширення та змін, що вносяться в матеріали, що охороняються авторським правом, або в захищені корпоративні та офіційні державні документи. DocumentFlow реєструє всі події, що відбуваються з даними, за допомогою незмінного журналу аудиту, який також спрощує виконання перевірок. Fujitsu DocumentFlow використовує технологію блокчейн, щоб надати нотаріальний сервіс для цифрових активів, що забезпечує повний контроль та облік кожного з них.

«За рахунок використання незмінного запису та автоматичного відстеження можна миттєво отримати уявлення про зміни, що вносяться в будь-який цифровий документ. Наприклад, можна відстежити видалення технічних засобів захисту авторських прав мультимедійних файлів, зміну будь-якого значення в таблиці або комерційну пропозицію або неавторизовані зміни в CAD-файлах, які можуть призвести до непередбачуваних наслідків. Це дозволяє компаніям отримати повну впевненість у будь-якому цифровому файлі і допомагає запобігти використанню документів у шахрайських цілях. Як і в випадку зі спеціальною захисною упаковкою, яка дає покупцям можливість переконатися в тому, що товар не був попередньо розкритий, ми допомагаємо компаніям бути впевненими в оригінальності будь-яких типів файлів. Fujitsu допомагає людям довіряти даним, які вони використовують для роботи. Ми застосовуємо технологію блокчейн, щоб покращити та оптимізувати існуючі рішення, створюючи надійний цифровий підпис».

Сервіс Fujitsu InvoiceFlow, представлений раніше цього року, допомагає компаніям і державним органам запобігти і уникнути виникнення випадкових помилок при обробці даних, а також вирішити проблему шахрайства з рахунками. У цій розробці використовується технологія DLT для перевірки та оцінки процесу підготовки рахунків, від створення рахунку до його авторизації для оплати.

Fujitsu пропонує InvoiceFlow і DocumentFlow у ваку локальних рішень або у ваку сервісів, що працюють на базі будь-якої хмарної платформи. Ці розробки доповнюють сервіси Fujitsu, розроблені для того, щоб допомогти замовникам при розгортанні масштабованих, захищених і готових до роботи блокчейн-і DLT-рішень, від консультацій, розробки, додатків, інфраструктур та керованих сервісів до хмарних, програмних та . >

Інші новини