+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Для підсистеми Linux WSL у Windows 10 розширено список операційних систем

Для підсистеми Linux WSL у Windows 10 розширено список операційних систем

Розробники з компанії Microsoft продовжують покращувати підсистему Linux у Windows 10, а також розширюють список операційних систем, доступних для неї. Там є Ubuntu, SUSE Linux, Fedora, а тепер додалася і збірка openSUSE-Leap-15-1

У свіжому оновленні Windows 10 May 2019 Update підсистема WSL забезпечує, як стверджується, удвічі більшу швидкість при навантаженні. Зокрема, йдеться про запуск контейнерів Docker. Завантажити дистрибутив openSUSE-Leap-15-1 можна в Microsoft Store.

Нагадаємо, що раніше підсистема Linux була своєрідним «Wine навпаки». Тобто це був емулятор для виконання бінарних файлів Linux (ELF) у середовищі операційної системи Windows 10 та Windows Server 2019. Тепер мова йде про повноцінне ядро ​​Linux, «Оберткою» якого виступає «десятка». Усе це дозволило прискорити виконання операцій. Крім того, зазначимо, що компанія обіцяє не закривати ядро ​​Linux і ділитися всіма напрацюваннями з спільнотою.

Важливо зазначити, що справа не обмежується лише операційною системою. У компанії вже анонсували абсолютно нове середовище розробки .NET 5 з підтримкою macOS, Linux і Android. Тобто йдеться про повномасштабну експансію компанії з Редмонда на альтернативні операційні системи.

З цією метою компанія перевела браузер Microsoft Edge на кодову базу Chromium, що дозволить без зайвих витрат запускати його на інших ОС.

Інші новини