+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Devicelock DLP навчилася виявляти співробітників, які збираються звільнитися

Devicelock DLP навчилася виявляти співробітників, які збираються звільнитися

Devicelock, виробник систем боротьби з витоком даних, повідомив про оновлення сімейства продуктів Devicelock DLP. Серед найважливіших змін функціональності – контроль популярного сервісу відеоконференцій Zoom, а також функція «Пошук роботи», що дозволяє контролювати використання рекрутингових сервісів.

Контроль Zoom включає можливість блокування або дозволу вхідних та вихідних повідомлень та файлів, їх контентний аналіз, а також подійне протоколювання, тривожні оповіщення та тіньове копіювання даних. Також реалізовано функції блокування, протоколювання та тривожних сповіщень для конференцій та дзвінків. При цьому контроль даних, включаючи контент-аналіз, відбувається в реальному часі, що дозволяє гарантовано заблокувати передачу конфіденційні дані. За словами представників Devicelock, в даний час Devicelock DLP є єдиним у світі DLP-рішенням, яке контролює роботу сервісу Zoom в режимі онлайн, а не постфактум.

Функція «Пошук роботи» (Career Search) дозволяє керувати блокуванням або дозволом доступу, здійснювати протоколювання, оповіщення та тіньове копіювання, а також вести контентний аналіз пошукових запитів, текстових повідомлень, що надсилаються, і файлів, що завантажуються на рекрутингові сервіси та сайти з пошуку роботи . Все це дозволяє з високим ступенем достовірності виявляти співробітників, які збираються змінити місце роботи, і, що важливіше, в режимі реального часу блокувати завантаження ними до портфоліо корпоративних документів.

Коментуючи нові можливості продукту, засновник та технічний директор Devicelock: «Контроль сервісу Zoom – унікальна функція, проте вона лежить у рамках загальної концепції нашого продукту. "Пошук роботи" – якісно нова можливість. Фактично це крок від контролю контенту до прогнозування поведінки користувачів, тобто профайлінгу, на який сьогодні існує великий попит. Профайлінг не тільки дозволяє зрозуміти, про що думає співробітник, а й підвищує ефективність роботи самих DLP-систем. Згідно з нашими дослідженнями, співробітники, які збираються звільнятися, перебувають у групі ризику у зв'язку з можливим незаконним копіюванням даних, наприклад, бази клієнтів. Зафіксувавши наявність такого наміру, до них можна застосувати суворіші політики безпеки та знизити ризик розкрадання корпоративної інформації».

За статистикою Devicelock, минулого року понад 50% витоків корпоративних даних відбувалося з вини інсайдерів. Найчастіше викрадали персональні дані клієнтів, які потім використовуються конкурентами або потрапляють на ринки спам-розсилок, друге місце – об'єкти авторських прав (тексти, програмний код, зображення і відео), третьому – фінансові документи. При цьому найбільшої небезпеки наражаються на фінансові інститути та оператори зв'язку, що працюють з великими обсягами чутливих даних.

Інші новини