+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

DeviceLock® Endpoint DLP Suite успішно пройшов сертифікацію Windows 8

Комплекс DeviceLock 7.2 надає найширші можливості контентної фільтрації та запобігання витоку даних з корпоративних комп'ютерів – ноутбуки, робочі станції, сервери і навіть віртуальні робочі середовища. Комплекс DeviceLock Endpoint DLP Suite забезпечує захист від витоку даних організацій будь-якого розміру для широкого спектру загроз. До них належать такі вектори загроз, як:
 

  • Передача корпоративних даних через підключені до робочих комп'ютерів смартфони iPhone, Android, BlackBerry та інші, плеєри iPod та планшети iPad, цифрові камери, носії CD /DVD ROM, диски з інтерфейсом USB, карти пам'яті Secure Digital, Compact Flash та інші види знімних накопичувачів;
  • Передача корпоративних даних у хмарні сховища (File Sharing Services), такі як Dropbox, GoogleDrive, SkyDrive, RapidShare , Яндекс.Диск та iFolder
  • Виток корпоративної інформації з робочих станцій через соціальні мережі, Skype та інші месенджери, поштові web-сервіси, електронну пошту та канал друку документів; (Microsoft Exchange), SMB та інших.

Як повідомляє сайт Microsoft для розробників, "Програма сертифікації додатків для Windows 8 складається з програми та технічних вимог для забезпечення того, що програми сторонніх розробників з торговою марка Windows проста в установці і надійна у використанні на комп'ютерах під керуванням Windows.Клієнти цінують стабільність, сумісність, надійність, продуктивність і якість систем, що купуються.Інвестиції корпорації Майкрософт спрямовані на забезпечення відповідності цим вимогам для програмних додатків, призначених для запуску на платформі Windows для комп'ютерів. До цих зусиль входять перевірки сумісності для узгодженої роботи, покращеної продуктивності та безпеки на комп'ютерах під керуванням систем Windows. Перевірки сумісності Майкрософт розроблені спільно з галузевими партнерами і постійно покращуються відповідно до тенденцій галузі та вимог клієнтів".
 

Інші новини

Найкраща ціна