+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Developer Data Protection Reward Program - Google оголосила про зміни програми винагороди за знайдені вразливості

Developer Data Protection Reward Program - Google оголосила про зміну програми винагороди за знайдені вразливості

Google розширила програму винагороди за знайдені вразливості на всі додатки для Android з більш ніж 100 млн установок.

Google прийняла рішення розширити програму винагороди за знайдені вразливості. Компанія хоче підвищити безпеку додатків для Android та розширень для Chrome, що розповсюджуються через її платформу.

Google оголосила дві важливі зміни щодо програми винагороди за знайдені вразливості. По-перше, з'явилася нова програма, що отримала назву Developer Data Protection Reward Program (DDPRP). У її рамках Google заохочуватиме дослідників, які знайдуть «достовірні та недвозначні докази» зловживання даними у додатках для Android, проектах OAuth та розширеннях для Chrome.

По-друге, було розширено сферу дії програми Google Play Security Rewards Program (GPSRP), яка включає тепер усі додатки для Android з магазину Google Play з більш ніж 100 млн установок, допомагаючи розробникам уразливих програм виправляти проблеми.

Програма боротьби зі зловживанням даними спрямована на уникнення ситуацій, коли конфіденційні дані незаконно використовуються або продаються без згоди користувача. Google ще не анонсувала суми виплат у рамках програми DDPRP, але гарантує, що один звіт може принести до $50 тис., залежно від масштабу проблеми.

Інші новини

Найкраща ціна