+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

День відкритих дверей «Доктор Веб»: 31 липня 2013 року о 12:30 компанія «Доктор Веб» запрошує студентів, аспірантів та молодих спеціалістів взяти участь у дні відкритих дверей.

День відкритих дверей «Доктор Веб» — це чудова можливість отримати досвід, працюючи в одного з провідних російських розробників засобів інформаційної безпеки. Ви зможете познайомитися з керівником сектору інноваційних проектів «Доктор Веб», поставити йому цікаві питання, а також, беручи участь у бізнес-іграх та вікторинах, продемонструвати власні знання та отримати призи та подарунки.

Найяскравіші та найактивніші учасники зможуть пройти стажування як менеджери по роботі з клієнтами в компанії «Доктор Веб». Згодом найкращі з кращих отримають запрошення на постійну роботу в «Доктор Веб» і зможуть стати частиною великої та дружної команди. Серед клієнтів Dr.Web - великі промислові підприємства, державні організації, міжнародні корпорації. та безліч компаній по всьому світу.

31 липня о 12:30 на вас чекають у московському офісі «Доктор Веб» за адресою: 3-та вул. Ямського поля, будинок 2, корпус 7. Приходьте самі і приводьте друзів! Учасники, які приведуть двох та більше друзів на захід, зможуть виграти річну ліцензію на комплексний антивірусний захист Dr.Web Security Space.

Для відвідування дня відкритих дверей необхідно пройти онлайн-реєстрацію. Подробиці про захід ви можете знайти на сайті «Доктор Веб».

Інші новини