+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell Technologies розширила функціональність Dell EMC OpenManage

Dell Technologies розширила функціональність Dell EMC OpenManage

Dell Technologies розширила функціональність Dell EMC OpenManage та посилила інтеграцію з екосистемою провідних постачальників ПЗ, прагнучи ще більше спростити управління традиційними та мультихмарними робочими навантаженнями.

У портфелі рішень тепер доступні:

  • Інтеграція з VMware. Оновлена ​​версія інтеграції OpenManage для VMware vCenter містить покращення масштабованості для ефективного управління кластерами VMware у великих середовищах. Також в ній реалізовано підтримку інтерфейсу vCenter HTML5, простого в освоєнні та роботі.
  • Інтеграція з Центром адміністрування Microsoft Windows. Завдяки цій інтеграції стали доступні розширені засоби управління для середовищ Microsoft, що забезпечують повний контроль над серверами PowerEdge, а також прозорість всього стеку рішень Dell EMC для Microsoft Azure Stack HCI та контроль над ними.
  • Інтеграція з ServiceNow. Оновлені можливості інтеграції з ServiceNow на основі OpenManage FlexSelect дозволяють автоматизувати керування сервісами на серверах PowerEdge. Завдяки автоматизованій взаємодії OpenManage Enterprise та ServiceNow наслідки інцидентів можна усувати безпосередньо через ServiceNow.

Інші новини