+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell Technologies представив централізоване кероване клієнтське програмне рішення Dell Hybrid Client

Dell Technologies представляє централізовано керований гібридний клієнт Dell

Dell Technologies представила Dell Hybrid Client, перше в світі гібридне хмарне клієнтське обчислювальне програмне забезпечення, яке забезпечує легкий доступ до додатків і даних, незалежно від того, чи знаходяться вони в публічній, приватній хмарі або на пристрої користувача.

У сучасному зростаючому хмарному підключенні організації повинні легко розгортати та підтримувати дані та програми з найрізноманітніших місць, не обтяжуючи свої ІТ-відділи та не впливаючи на продуктивність працівників. Гібридний клієнт Dell спрощує та персоналізує взаємодію з користувачем та ІТ, забезпечуючи безпеку та гнучкість на різних пристроях та робочих середовищах.

«В основі Dell Hybrid Client лежить покращений досвід як для співробітників, так і для ІТ-команд», – сказав Dell Technologies, віце-президент групи передових обчислювальних рішень Dell Technologies. - Для співробітників dell Hybrid Client забезпечує однаковий персоналізований досвід, незалежно від того, на якому пристрої ви працюєте. Все необхідне завжди під рукою. Для IT-відділів ми надаємо можливість збільшення хмарних ресурсів, що дозволяє швидко масштабувати рішення і налаштовувати інтерфейс під співробітників».

«Гібридний клієнт Dell може змінити гру», - сказав президент і головний аналітик Enderle Group. «Це середовище для роботи з будь-якого місця в поєднанні з підтримкою віртуальних, локальних і хмарних додатків означає, що ми наближаємося до вікна можливостей нового рішення для обчислень клієнтів. Dell має все необхідне і потенціал, щоб здійснити цей зсув у галузі».

Доступ до гібридного клієнта Dell здійснюється за допомогою єдиного входу (SSO), після чого користувачі отримують персоналізований досвід роботи з робочим столом та всі свої програми, як у хмарі, так і у віртуальному середовищі. Таке рішення забезпечує.

Безпека на всіх етапах взаємодії: безпечно масштабуйтесь на тисячі користувачів, одночасно захищаючи дані співробітників і компаній за допомогою вбудованих функцій, включаючи блокування системи, безпечне завантаження, шифрування користувацьких файлів тощо.

Оптимізована продуктивність: клієнти Zoom або Microsoft Teams працюють локально, щоб прискорити співпрацю та зменшити навантаження на вашу ІТ-інфраструктуру.

Послідовний досвід користувача: Завдяки розширеній функції Follow Me користувачі знайдуть свої програми та дані в будь-якому підтримуваному інтерфейсі робочого столу – навіть після зміни пристрою.

Гнучкість хмарних провайдерів: Організації можуть застосовувати більш гнучкий підхід, підтримуючи та легко інтегруючи Wyse Management Suite з різними постачальниками хмарних послуг, включаючи Google Cloud та Microsoft Azure.

Комплексна підтримка програмного забезпечення: Завдяки підтримці ProSupport користувачі гібридних клієнтів Dell отримують проактивне вирішення проблем. Завдяки автоматизованим оповіщенням та створенню кейсів, віддаленій діагностиці та доступу до інженерів ProSupport у співробітників майже не буде простоїв, а ІТ-відділи можуть проактивно обслуговувати потреби бізнесу.

Програмне забезпечення Dell Hybrid в даний час доступне для настільних комп'ютерів, клієнтів VDI і мобільних пристроїв в різних форм-факторах, включаючи OptiPlex 7090 Ultra, OptiPlex 3090 Ultra, Wyse 5070 і новий Latitude 3320.

Інші новини

Найкраща ціна