+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell Technologies планує продати компанію RSA Security за 1 млрд. доларів

Dell Technologies планує продати компанію RSA Security за 1 млрд доларів

Стало відомо про плани Dell Technologies продати підконтрольного компанії розробника рішень для інформаційної безпеки (ІБ) RSA Security. Виробник комп'ютерів та серверів розпродає активи після поглинання EMC за 67 млрд доларів.

Як повідомляє інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, переговори щодо продажу RSA Security знаходяться на ранній стадії. При цьому немає впевненості в тому, що Dell все ж таки укласти угоду. Сама компанія не дає коментарів з приводу чуток.

За даними Bloomberg, на продажі RSA Security корпорація Dell має намір заробити більше 1 млрд доларів з урахуванням боргів ІБ-вендора.

RSA Security розвиває технології для кіберзахисту компаній, управління ризиками та регулювання нормативно-правової відповідності для прискорення бізнесу RSA Security допомагає організаціям виявляти, розслідувати та реагувати на кіберінциденти, а також скорочувати крадіжки інтелектуальної власності, шахрайство та кіберзлочини. Bloomberg повідомляє, що RSA, яка працює більш ніж з 30 тисячами клієнтів, відома своїми програмними токенами. , які генерують випадкові коди для доступу до корпоративних ресурсів.

Dell погодилася продати підрозділ Software Group, що спеціалізується на випуску програмного забезпечення в галузі просунутої аналітики, управління базами даних, захисту інформації, контролю доступу та моніторингу продуктивності. Ці активи придбали приватна інвестиційна фірма Francisco Partners і хедж-фонд Elliott Management за ціною, яку вирішили не розголошувати.

До числа софтверних активів Dell, які викупили Francisco Partners і Elliott Management, увійшли Quest Software, а також провайдер рішень інтелектуальної мережевої безпеки та захисту даних SonicWall, придбаний Dell у 2012 році за 1,2 млрд доларів. Для поглинання EMC компанія Dell також продала підрозділ ІТ-сервісів за 3 млрд доларів, вивела на біржу "дочку" SecureWorks (це дозволило залучити 112 млн), реалізувала забезпечені бонди інвестиційного рівня на 20 млрд доларів та залучила кредитні кошти у 5 млрд доларів.

EMC купила RSA Security в 2006 році за 2,1 млрд доларів, а через 10 років EMC приєдналася до Dell. на 25% у період між 2018 та 2019 роками. Такі партнери отримують більші виручки, а також додаткові можливості для знижок, заявили в RSA.

Інші новини