+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell Technologies оголосила про плановане відділення VMware

Dell Technologies оголошує про запланований спін-офф VMware

Компанія Dell Technologies оголосила про запланований спін-офф VMware. В результаті угоди з'являться дві окремі компанії, які продовжать спільно розробляти рішення для клієнтів в рамках укладеного комерційного договору. Зараз Dell володіє 80,6% акцій VMware, при цьому різниця в ринковій оцінці обох компаній велика, і це не на користь Dell.

Очікується, що транзакція буде завершена в четвертому кварталі 2021 року при дотриманні певних умов, включаючи отримання позитивної заборони від IRS з висновком, що угода буде кваліфікуватися як така, що не підлягає федеральному податку на прибуток для акціонерів dell Technologies. Більш простим варіантом буде прямий продаж акцій VMware, але в цьому випадку Dell буде змушений платити багатомільярдні відрахування державі.

Після всебічного аналізу можливих стратегічних варіантів сторони визначили, що виділення VMware спростить структуру капіталу і створить додаткову довгострокову вартість. Після закриття угоди VMware розподілить спеціальний грошовий дивіденд в розмірі $ 11,5-12 млрд всім акціонерам VMware, включаючи саму Dell Technologies. Виходячи з того, що Dell Technologies в даний час володіє 80, 6% акцій VMware, вона отримає приблизно $ 9,3-9,7 млрд Компанія має намір використовувати виручені кошти для погашення боргу, що забезпечить їй високі інвестиційні рейтинги.

Після закриття угоди акціонери Dell Technologies отримають приблизно 0,44 акції VMware на кожну акцію dell Technologies, що належить їм, виходячи з кількості акцій, що знаходяться в обігу на сьогоднішній день. VMware перейде від багатокласової до однокласної структури акцій, тоді як структура акцій Dell Technologies залишиться незмінною.

Dell Technologies і VMware укладуть комерційну угоду, яка збереже унікальні і диференційовані підходи компаній до спільної розробки критично важливих рішень і гармонізації продажів і маркетингової діяльності. VMware продовжуватиме використовувати фінансові послуги Dell для підтримки клієнтів у їх цифровій трансформації.

Після завершення спін-оффу Майкл Делл залишиться головою та головним виконавчим директором Dell Technologies, а також головою ради директорів VMware. Зейн Роу залишиться тимчасовим генеральним директором VMware, а рада директорів VMware залишиться незмінною.

Dell Technologies зосередиться на:

  • Подальше зміцнення лідируючих позицій в області технологічних інфраструктур і на ринках клієнтів.
  • Розширюйтесь у нові сфери зростання, такі як гібридна хмара, edge, 5G, телекомунікації та управління даними.
  • Забезпечте сучасний клієнтський досвід з будь-якого місця, включаючи швидкий перехід до хмарних операцій та моделей споживання за допомогою ініціативи APEX.

Інші новини