+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell Technologies Cloud - Dell Technologies представила оновлену платформу для роботи хмарними середовищами

Dell Technologies Cloud - Dell Technologies представила оновлену платформу для роботи хмарними середовищами

Dell Technologies представила оновлену платформу Dell Technologies Cloud для ще більш ефективної роботи як з традиційними програмами, так і з хмарними середовищами.

Останнє дослідження аналітичної компанії ESG показало, що більше половини організацій, які розробляють стратегію переходу до гібридного хмарного середовища, найважливішим вважають чітку сумісність рішень, що впроваджуються, з наявною локальною інфраструктурою. Платформа Dell Technologies Cloud поєднує в собі потужність хмарного ПЗ VMware та інфраструктуру Dell EMC. При цьому хмарне середовище стає простіше завдяки узгодженості інфраструктури та робочих операцій у приватних хмарах, публічних хмарах та на периферії.

Віце-президент Dell Technologies зазначив: «Клієнти кажуть, що їм Необхідна узгодженість робочих операцій під час використання хмарної інфраструктури. Це необхідно для масштабування та контролю робочих навантажень, пов'язаних з обробкою великих обсягів даних у гібридних хмарних середовищах для локальних та периферійних ЦОД, а також публічних хмарних систем. Платформа Dell Technologies Cloud забезпечує узгоджену роботу у гібридній хмарі, а тепер ще й надає додаткові варіанти інфраструктури, що відповідають специфічним вимогам. Тепер клієнти можуть більш ефективно налагодити взаємодію між своїми розробниками та експлуатаційними групами: у рамках єдиної платформи підтримуються традиційні та хмарні програми, а також програми Kubernetes, незалежно від їх розташування».

Організації продовжують прискорено розробляти хмарні програми, при цьому, як і раніше, працюючи з традиційними віртуалізованими додатками. Щоб допомогти їм зберегти баланс, ми доповнили платформу Dell Technologies Cloud підтримкою автоматизованого розгортання VMware PKS на Dell EMC VxRail, а також вбудованою підтримкою Kubernetes та контейнерів. Це дозволить корпоративним клієнтам швидше запровадити гнучкі та безпечні методи роботи з використанням хмари. З новими функціями Dell Technologies Cloud у користувачів з'явиться єдина централізована платформа для роботи з традиційними та хмарними навантаженнями. Процеси розробки та експлуатації спростяться завдяки підтримці керування повним життєвим циклом кількох кластерів. Крім того, покращаться автоматизація та продуктивність та підвищиться рівень безпеки.

Рішення Dell Technologies Cloud Validated Designs пропонує додаткові варіанти інфраструктури для організацій, що створюють гібридні хмарні середовища. У Validated Designs входять протестована інфраструктура та посібник із розгортання з використанням передових обчислювальних систем, систем зберігання даних та мережевих рішень Dell EMC, узгоджених з платформою VMware Cloud Foundation. Тепер організації можуть задовольнити різні вимоги робочих навантажень, виконуючи незалежне масштабування систем зберігання даних та обчислювальних систем з реалізацією більш ефективної підтримки програм, що інтенсивно працюють з інфраструктурою. Нове рішення Validated Designs включає.

Dell Technologies Cloud Validated Designs для масивів зберігання даних Dell EMC PowerMax та Dell EMC Unity. Масиви зберігання даних Dell EMC за допомогою платформи VMware Cloud Foundation були першими сертифіковані для використання Fibre Channel як основна система зберігання даних у різних областях робочих навантажень поряд із протоколом Network File System (NFS). Рішення забезпечує гнучкість розгортання робочих навантажень з особливими вимогами до зовнішніх систем зберігання даних, включаючи окрему ємність зберігання та наявність розширених функцій, таких як вбудований захист даних.

Dell Technologies Cloud Validated Designs для серверів Dell EMC PowerEdge MX. Завдяки функціональній сумісності рішення з VMware Cloud Foundation, а також серверам PowerEdge MX та консолі OpenManage Enterprise – Modular Edition, адміністратори зможуть використовувати ресурси по максимуму. Це дозволить клієнтам динамічно ініціалізувати системи зберігання даних та за необхідності призначати робочі навантаження окремим дискам.

Рішення Flex on Demand дозволяє розгортати платформу Dell Technologies Cloud та платити лише за технологію, якою користується клієнт. Нова технологія надає такі можливості, як гнучка ємність зберігання та зміна суми платежів залежно від обсягу використання ресурсу. Flex on Demand спрощує використання буферної ємності, а оплата стягується тільки за використовувану ємність зберігання, тому клієнти можуть у локальному середовищі користуватися гнучкими можливостями, властивими публічним хмарним середовищам, і не платити за всю доступну ємність. Такий підхід дозволяє організаціям швидше впроваджувати інновації та платити лише за ті технологічні ресурси, які необхідні для підтримки нових проектів.

Крім того, нове рішення ProConsult Migration Services для Dell Technologies Cloud використовує надійну, стабільно працюючу платформу міграції, яка дозволяє організаціям швидко задіяти переваги пропозицій, доступних у рамках Dell Technologies Cloud. Такий перевірений та надійний підхід дозволяє прискорити перехід до хмарного середовища – завдяки йому клієнти можуть сконцентруватися на більш пріоритетних проектах.

Dell Technologies Cloud пропонує корпоративним клієнтам різні варіанти середовищ.

Платформи Dell Technologies Cloud. Поєднання рішень VMware Cloud Foundation на гіперконвергентних системах Dell EMC VxRail забезпечує найзручніший і найшвидший перехід до узгодженого гібридного хмарного середовища, а також автоматизоване керування життєвим циклом.

Dell Technologies Cloud Validated Designs. Це рішення вже доступне в даний час інтегрує VMware Cloud Foundation з серверами, масивами зберігання даних і мережевими рішеннями Dell EMC. Рішення постачається у вигляді протестованої інфраструктури та посібника з розгортання та пропонує широкий набір функцій.

Рішення Dell Technologies за моделлю «хмарний ЦОД як послуга». Пропонується у вигляді рішення VMware Cloud on Dell EMC, яке реалізує повністю керовану гібридну хмарну службу для локальних ЦОД та систем, розгорнутих на периферії.

Партнерські хмарні системи Dell Technologies Cloud. Можливості узгодженої роботи у хмарі тепер доступні в публічних хмарних системах – нове рішення підтримує VMware Cloud on AWS, Azure VMware, а також нещодавно анонсований продукт VMware для Google Cloud Platform, IBM Cloud та понад 4200 постачальників VMware Cloud Provider Program по всьому світу. >

Платформи Dell Technologies Cloud з VMware PKS on Cloud Foundation на Dell EMC VxRail будуть доступні по всьому світу з вересня 2019 року.

Рішення Dell Technologies Cloud Validated Designs вже доступні в усіх регіонах і підтримують масиви зберігання даних Dell EMC PowerMax і Dell EMC Unity XT, а також сервери Dell EMC PowerEdge MX.

Інші новини

Найкраща ціна