+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell представила нові рішення в галузі високопродуктивних обчислень (High Performance Computing, HPC) та штучного інтелекту (ІІ)

Dell представила нові рішення в галузі високопродуктивних обчислень (High Performance Computing, HPC) та штучного інтелекту (ІІ)

На конференції - виставці Supercomputing 2019 Dell Technologies представила кілька нових рішень, еталонних архітектур та удосконалень свого портфоліо, розроблених для спрощення та прискорення ініціатив замовників у галузі високопродуктивних обчислень (High Performance Computing, HPC) та штучного інтелекту (ІІ)

. >

Продовження впровадження та використання ІІ для вирішення реальних проблем стимулювало зростання всієї галузі високопродуктивних обчислень. Згідно з нещодавнім звітом Hyperion Research, світова галузь високопродуктивних обчислень, як очікується, зросте до 2023 року на 7,1% - до більш ніж 39,2 млрд дол. США, а сегмент обчислень ІІ на серверах HPC збільшиться в період з 2018 по 2023 роки більше ніж на 29% і досягне $2,7 млрд.

<Д>«Дані, які збирають і накопичують організації, становлять велику цінність, а HPC та ІІ допомагають їм отримати з цих даних максимальну користь, - зазначив віце-президент Dell Technologies за напрямком HPC. - Ми прагнемо створювати рішення, які спрощують використання та розгортання цих технологій організаціями будь-якого розміру та на всіх етапах впровадження».

Dell Technologies розширює портфоліо рішень зберігання даних Dell EMC Ready Solutions for HPC Storage, доповнюючи його новими готовими до використання рішеннями для файлових систем ThinkParQ BeeGFS та ArcaStream PixStor. Рішення Dell EMC Ready Solutions for HPC Storage пропонують комбінацію програмного забезпечення технологічних партнерів з обладнанням, мережами та підтримкою Dell EMC на основі спеціально розроблених та перевірених архітектур, що спрощує та прискорює впровадження та управління системами.

Рішення Dell EMC Ready Solutions for HPC BeeGFS Storage з програмно-визначуваною паралельною файловою системою ThinkParQ прискорюють інтенсивні операції вводу-виводу та передбачають можливість масштабування - від невеликих кластерів до систем корпоративного класу, що розгортаються на майданчику клієнта або в обла. >

Крім того, рішення Dell EMC Ready for HPC PixStor Storage пропонують високопродуктивну паралельну файлову систему, що забезпечує масштабне керування даними з можливістю архівування та аналітики. Рішення також включає валідовану масштабовану архітектуру з можливостями багаторівневого зберігання даних в об'єктному сховищі, на магнітних стрічках і в хмарі з використанням PixStor Ngenea, серверів PowerEdge, мережевого обладнання PowerSwitch і Mellanox®, сховища PowerVault з сервісом розгортання та підтримки від Dell Technologies.

Завдяки цим готовим рішенням клієнти отримують більш продуктивні та масштабовані системи. Використовуючи рішення Dell EMC Ready Solutions for HPC BeeGFS Storage для свого сховища NVMe ємністю 2 петабайти, Австралійське національне наукове агентство CSIRO (Commonwealth Scientific and Industrial Research Organisation), змогло розгорнути одну з найбільших систем зберігання NVMe у світі, яка в даний час займає е місце у списку IO-500 - еталон, що демонструє найшвидші у світі системи зберігання даних для завдань HPC.

У Imperial College London рішення Dell EMC Ready for HPC PixStor Storage можуть одночасно обслуговувати існуючу високопродуктивну обчислювальну систему на 2500 вузлів та забезпечувати пропускну здатність більше 20 ГБ/с без втрати продуктивності при інтерактивному використання.

Dell Technologies також представила розширену ємність системи зберігання Dell EMC PowerVault ME4. Накопичувачі на жорстких дисках ємністю 16 ТБ дозволять клієнтам отримати до 4 ПБ у стійковому просторі 15U, що означає збільшення густини зберігання на 25%. Це дає можливість збільшити ємність HPC в меншому просторі. Система PowerVault забезпечує для конфігурацій HPC простоту управління, має високу масштабованість, пропускну здатність і пропонує вбудовані засоби захисту даних.

Dell EMC розширює свій асортимент готових рішень для ІІ, пропонуючи нову валідовану архітектуру для платформи Domino Data Science. Розроблена у співпраці з Domino Data Lab, ця перевірена архітектура Dell EMC дозволяє вченим швидше розробляти та надавати моделі даних, а ІТ-фахівці отримують централізовану платформу, що розширюється, що охоплює весь життєвий цикл даних, що прискорює процес розробки та розгортання.

Щоб більше спростити розгортання ІІ, Dell Technologies також представляє п'ять нових референсних архітектур для оптимізації технологій Dell EMC з провідними партнерами по ІІ, такими як DataRobot, Grid Dynamics, H20.ai, Iguazio та Kubeflow на Red Hat OpenShift. За допомогою цих архітектур організації можуть прискорити розгортання рішень ІІ для модернізації, автоматизації та трансформації своїх центрів обробки даних за допомогою передових технологій конвергентної інфраструктури Dell EMC, серверів, систем зберігання та захисту даних.

Ці архітектури оптимізовані для процесорів Intel Xeon Scalable та дозволяють організаціям прискорити розгортання рішень ІІ для навчання та логічних висновків при модернізації, автоматизації та трансформації своїх центрів обробки даних з використанням конвергентної інфраструктури, серверів, систем зберігання та технологій захисту даних від Dell EMC.

Dell представила також Dell EMC PowerSwitch Z9332F-ON – відкритий мережевий комутатор 400GbE, призначений для високопродуктивних робочих навантажень. Він поповнив портфель комутаторів Dell EMC PowerSwitch Z-Series. Як піонер в області відкритих мереж, Dell Technologies реалізує обіцяні програмно-визначеними мережами (SDN) можливості, роблячи мережеві операції більш гнучкими, програмованими, а мережі - більш простими в управлінні та адмініструванні.

Комутатор Dell EMC PowerSwitch Z9332F-ON спеціально розроблений для мереж центрів обробки даних хмарних провайдерів з інтенсивним трафіком обчислень та сховищ, включаючи трафік HPC, ІІ та потокове відео. Новий комутатор також забезпечує вчетверо вищу пропускну здатність, удвічі найкраще співвідношення ціна/продуктивність та майже удвічі кращу енергоефективність порівняно з існуючими платформами 100GbE.

Dell Technologies також представила Tensor Core GPU NVIDIA T4 – нову опцію прискорювача для сервера Dell EMC DSS 8440. Завдяки підтримці до 16 прискорювачів сервер забезпечує високу продуктивність у завданнях машинного навчання за виняткової енергоефективності (70 Вт на GPU). Це рішення розроблено для багатоорендних середовищ, де користувачам чи підрозділам організацій необхідно спільно використовувати ресурси машинного навчання.

Dell Technologies також представила у своїх серверах PowerEdge нову підтримку GPU та FPGA.

Графічний процесор NVIDIA Tesla V100S GPU зі збільшеною до 25% пропускною здатністю для комунікацій безпосередньо через інтерконнект Mellanox InfiniBand та накопичувачі PowerEdge Express Flash NVMe Performance PCIe SSD для прискорення передачі даних.

Графічні процесори NVIDIA RTX GPU, розроблені для суттєвого підвищення продуктивності при кратно менших витратах, вимогах до займаного простору та енергоспоживання порівняно з традиційною фермою рендерингу. Це дозволяє створювати високоякісний контент швидше, ніж будь-коли раніше.

Програмована картка-прискорювач Intel FPGA D5005 у серверах Dell EMC PowerEdge R740xd та R940xa для прискорення процесу логічних висновків, потокової аналітики, транскодування відео, а також фінансових та геномних додатків.

Масив Dell EMC PowerVault ME4 із жорсткими дисками ємністю по 16 ТБ надійде у продаж на початку 2020 року. Готові рішення для штучного інтелекту Ready Solutions for AI для Domino Data Science Platform будуть поставлятися в усьому світі грудня 2019 року. Референсні архітектури AI для Data Robot, Grid Dynamics, H20.ai та Iguazio будуть доступні цього кварталу.

Графічні процесори NVIDIA V100S будуть доступні на серверах Dell EMC PowerEdge на початку 2020 року. Карта Intel FPGA з програмованим прискоренням (PAC) D5005 надійде у продаж на початку 2020 року. Решта оголошених пропозицій та оновлень доступна в усьому світі.

Інші новини

Найкраща ціна