+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dell EMC представила технології штучного інтелекту (ІІ), глибокого навчання (DL) та високопродуктивних обчислень (HPC)

Dell EMC представила технології штучного інтелекту (ІІ), глибокого навчання (DL) та високопродуктивних обчислень (HPC)

Dell Technologies на виставці ISC High Performance 2019 представить нові рішення, еталонні архітектури, спільні проекти з клієнтами та партнерами, покликані вдосконалити та спростити розгортання технологій штучного інтелекту (ІІ), глибокого навчання (DL) та високопродуктивних обчислень (HPC).

/p>

За даними аналітичної компанії Hyperion Research, що спеціалізується на секторі високопродуктивних обчислень, 2018 став черговим етапом зростання для HPC. Глобальний прибуток у цьому напрямку досяг 27,7 млрд. доларів США, тоді як зростання показників Dell EMC у цьому сегменті за останні п'ять років склало 13% — удвічі випередивши галузь загалом. Очікується, що великі дані, ІІ, глибоке та машинне навчання відкриють нові можливості для організацій, особливо у світлі об'єднання HPC та ІІ, характерного для багатьох користувачів HPC-систем.

«Організації все більше використовують технології HPC та ІІ як інструменти отримання аналітики та цінних знань з наявних даних, — зазначає віце-президент напряму HPC у Dell EMC. — Почати застосовувати ці технології може бути досить складно, тому ми працюємо над тим, щоб це завдання спростилося для всіх організацій розмірів. Ми розробили готові рішення Dell EMC, які є випробуваними та перевіреними конфігураціями. Вони дозволять нашим замовникам швидше та простіше реалізувати можливості HPC та ІІ для досягнення своїх кінцевих цілей».

Dell EMC розширила свій портфель готових рішень для ІІ за рахунок нового готового рішення Deep Learning with Intel, яке допоможе організаціям задовольнити потреби аналітиків та ІТ-фахівців за допомогою глибокого навчання.

Готові рішення Dell EMC для ІІ допомагають замовникам швидше отримувати аналітичні результати. Вони попередньо налаштовані, перевірені та оптимізовані для машинного та глибокого навчання. За даними аналітиків із Enterprise Strategy Group, архітектура Deep Learning with Intel дозволяє скоротити сукупну вартість володіння на 24%. При цьому ви отримуєте вдвічі більше часу обчислень і в 10 разів більше ємності системи зберігання даних для виконання того ж робочого навантаження в одній із найкращих загальнодоступних хмарних ІІ служб. Це перше галузеве рішення із програмним забезпеченням Nauta. Воно створено в рамках очолюваної Intel ініціативи Open Source для розподілених систем глибокого навчання з використанням Kubernetes. Після розгортання користувачі отримують просте в налаштуванні рішення для спрощеного реалізації додатків із можливостями ІІ. Воно дозволяє концентруватися не на ІТ-інфраструктурі, а на створенні моделей, що формують цінність.

Готові рішення Dell EMC для ІІ побудовані на серверах Dell EMC PowerEdge, комутаторах PowerSwitch та горизонтально масштабованих мережевих файлових сховищах Isilon. У Deep Learning with Intel також використовуються новітні технології ІІ процесорів Intel Xeon Scalable другого покоління та програмного забезпечення Nauta Enterprise. Такий масштабований підхід дозволяє замовникам нарощувати свої середовища глибокого навчання за необхідності. Рішення доступне замовникам вже сьогодні. Воно включає настроєне розподілене середовище глибокого навчання з відкритим вихідним кодом TensorFlow та бібліотеки для моделювання даних.

Dell EMC розширює лінійку готових рішень для впровадження HPC на цифровому виробництві новими архітектурами Altair HyperWorks, ANSYS Fluent, ANSYS Mechanical, Dassault Systems SIMULIA, LSTC LS-DYNA та програмного забезпечення Siemens Simcenter STAR-CCM+. Ці архітектури поєднують гнучкість користувачів HPC-систем зі швидкістю, простотою і надійністю попередньо налаштованих систем. З їх допомогою організації, орієнтовані на виробництво, проектування та розробку, можуть виконувати моделювання складних систем, включаючи структурний аналіз та обчислювальну гідродинаміку.

Нові готові рішення для HPC на цифровому виробництві побудовані на серверах Dell EMC PowerEdge, комутаторах PowerSwitch та системах зберігання даних PowerVault. Для них пропонується єдина точка контакту для отримання техпідтримки та додаткові опції сервісу. У нових готових рішеннях також використовуються процесори Intel Xeon Scalable другого покоління, доступні в декількох моделях серверів. PowerEdge, включаючи 4-процесорні PowerEdge R840.

У лінійці послуг Dell Technologies також розширена пропозиція ProDeploy, яка тепер включає ProDeploy для HPC. Це допомагає зробити процес реалізації HPC-рішення простим, гнучким і надійним — від встановлення та налаштування до поточної комплексної підтримки з єдиною точкою контакту.

Dell Technologies продовжує співпрацювати із замовниками по всьому світу в рамках проектів розгортання HPC та ІІ, стимулюючи розвиток галузі та дослідницької діяльності в цілому.

Norson Design пропонує просунуті рішення для сектору високошвидкісного судноплавства та розробляє більш швидкі, безпечні та ефективні судна у співпраці з організацією Supercomputing Wales3, спільним Центром компетенції з високопродуктивних обчислень Atos Dell EMC, а також групою дослідників Університету Суон. За допомогою HPC-моделювання та обчислювальної гідродинаміки фахівцям Norson Design вдалося глибше дослідити складну природу взаємодії судна, води та повітря. На основі отриманих даних вони більш ефективно проектують аеродинамічні та гідродинамічні структури високошвидкісних суден, застосовуючи технології ІІ.

Компанія Verne Global, розташована на колишній базі НАТО в Ісландії, управляє великим кампусом центру обробки даних промислового масштабу, який на 100% забезпечується відновлюваною енергією. Цей об'єкт підтримує широкий спектр споживачів - виробничі підприємства, фінансові, дослідницькі та природничо-наукові організації, конкурентоспроможність яких залежить від високопродуктивних обчислень, ІІ та додатків, керованих даними. Завдяки HPC-рішенням Dell EMC більше 40 організацій користуються компанією Verne Global. спеціалізованим доступом до HPC та ІІ у хмарі та у форматі колокації.

Ліверпульський університет, глобально-орієнтований навчальний заклад з кількома фізичними та віртуальними кампусами в Ліверпулі, Лондоні, Сучжоу, Сінгапурі та в мережі Інтернет, забезпечує дослідників та студентів HPC-ресурсами, підтримуючи їхню взаємодію та міждисциплінарну співпрацю. Використовуючи гібридну систему, що поєднує внутрішні ресурси та ресурси загальнодоступної хмари, університет створив єдине середовище на базі серверів Dell EMC PowerEdge та програмного забезпечення Alces Flight. Вона підключається до загальнодоступної хмари і служить каталізатором відкриттів у низці дисциплін.

Техаський центр передових комп'ютерних методів Texas Advanced Computing Center (TACC) при Університеті Техасу в Остіні допомагає вченим просунутися в дослідженнях та робити нові відкриття, надаючи ресурси свого нового суперкомп'ютера Frontera. Проект фінансується Національним науковим фондом (National Science Foundation). На момент появи Frontera увійшла до десятки найпотужніших суперкомп'ютерів рейтингу Top500. Frontera побудована на серверах Dell EMC PowerEdge та системах зберігання неструктурованих даних Dell EMC Isilon. Крім того, в ній використовуються процесори Intel Xeon Scalable 2-го покоління, енергонезалежна пам'ять Intel Optane DC, система охолодження рідини прямим контактом з високою щільністю від CoolIT Systems, високопродуктивний міжмережевий комутатор InfiniBand HDR 200Гб/с від компанії Mellanox. Ця комбінація відкриває нові можливості для науки та розробки.

Dell Technologies також оголошує про нові альянси з appliedAI та MOSAICrOWN.

Німецька компанія appliedAI — один із найбільших європейських некомерційних проектів застосування штучного інтелекту. Будучи частиною UnternehmerTUM, великого некомерційного центру інновацій та підприємництва, вона об'єднує понад 25 технологічних компаній, виробництво, екосистему, міжнародних та академічних партнерів, щоб прискорити застосування ІІ.

Проект MOSAICrOWN спрямований на створення нових політик конфіденційності, що захищають ринки даних для обміну інформацією та спільного використання засобів аналітики в розрахованих на багато користувачів сценаріях. У проектний консорціум, який очолює Міланський університет, входять такі партнери, як Dell Technologies, Mastercard та SAP. Група розробки Dell Technologies знаходиться в місті Корк (Ірландія) і очолює ініціативу створення захищених ринків даних для галузі інтелектуальних підключених транспортних засобів.

У рамках інноваційної лабораторії HPC та ІІ Dell EMC проекти appliedAI та MOSAICrOWN отримають доступ до обчислювальних циклів суперкомп'ютера Zenith компанії Dell Technologies, який входить до TOP500 найпотужніших HPC-систем.

Готові рішення Dell EMC для ІІ Deep Learning with Intel у деяких країнах доступні вже зараз, доступність у всьому світі очікується у 4-му кварталі 2019 року. Нові архітектури Готових рішень Dell EMC для впровадження HPC на цифровому виробництві, в тому числі для Altair HyperWorks, ANSYS Fluent, ANSYS Mechanical, Dassault Systems SIMULIA, LSTC LS-DYNA та програмного забезпечення Siemens Simcenter STAR-CCM+, доступні вже зараз.

>

Генеральний менеджер з програмного забезпечення та продуктів на базі ІІ в компанії Intel зазначив: «Все більше компаній починають застосовувати технології глибокого навчання для досягнення конкурентних переваг. У зв'язку з цим аналітики дедалі щільніше взаємодіють з ІТ-відділами, оскільки їм потрібні прості у розгортанні рішення, що дозволяють швидше отримувати результати. В рамках довгострокового партнерства з Dell Technologies наші фахівці створили Готове рішення Dell EMC для ІІ: Deep Learning with Intel. Воно допоможе нашим спільним замовникам просунутися у роботі з даними та зробити нові важливі відкриття за допомогою технологій глибокого навчання».

Інші новини