+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Deep TabNine - випущений інструмент, який використовує штучний інтелект для швидкого написання коду 22 мовами програмування

Deep TabNine - випущений інструмент, який використовує штучний інтелект для швидкого написання коду 22 мовами програмування

Анонсовано випуск інструменту, що використовує штучний інтелект для швидкого написання коду Deep TabNine. Він підтримує 22 мови програмування, включаючи Python, JavaScript, Java, C++, C, PHP, Go, C #, Ruby, Objective-C, Rust і Apple Swift. Сама програма написана на Rust.

Судячи з інформації з сайту проекту, він розроблений компанією TabNine Inc. За нею стоїть студент факультету інформатики Університету Ватерлоо.

Deep TabNine є плагін для редакторів коду, який аналізує рядки, складені програмістом, а потім генерує варіанти для завершення кожної «фрази». Потім людина вибирає зі списку найбільш підходящі способи продовжити код.

Для підвищення ефективності автоматичного заповнення фрагментів коду програма була навчена на основі 2 млн файлів, розміщених на порталі GitHub. Алгоритм базується на нейронній мережі GPT-2, розвитком якої займається некомерційна дослідницька компанія OpenAI. GPT-2 призначений для обробки природної мови.

Нейросеть була адаптована до розуміння коду і навчилася генерувати пов'язані тексти, а також доповнювати їх відсутніми словами і комбінаціями.

Штучний інтелект вивчає синтаксис під час написання коду і передбачає, коли програміст викликає метод об'єкта або списку. Він навіть може генерувати назви об'єктів, використовуючи документацію, написану природною мовою.

Deep TabNine знаходиться на стадії бета-тестування у хмарі. Будь-хто може протестувати інструмент, надіславши заявку.

Команда працює над урізаною моделлю машинного навчання, яка може працювати на комп'ютері окремих розробників. Окрім того, очікується створення корпоративних версій, у яких модель буде навчена відповідно до вимог конкретної компанії

Інші новини