+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Deep Security - нове рішення Trend Micro для захисту серверів у гібридних хмарних середовищах

Компанія Trend Micro Incorporated, світовий розробник рішень для кібербезпеки, оголосила про випуск Trend Micro Deep Security 10 із технологіями XGen Security. XGen Security є поєднанням технологій захисту різних поколінь, доповненим системою виявлення загроз і доступним у всіх рішеннях Trend Micro. У цьому релізі рішення Deep Security доповнено новими технологіями безпеки, оптимізованими для досягнення належної продуктивності, операційної ефективності та оперативного реагування на нещодавно виявлені загрози.

Як зазначається, Deep Security включає розумне поєднання технологій захисту різних поколінь для забезпечення безпеки серверів від відомих загроз, включаючи захист від шкідливих програм, а також систему запобігання вторгненням (IPS) для виявлення та зупинення серйозних атак. У рамках реалізації стратегії XGen Security в Deep Security 10 додано кілька нових технологій захисту, включаючи запобігання несанкціонованій зміні програмного забезпечення та контроль додатків. Розроблена для гібридних хмарних середовищ нова функція контролю програм допоможе захистити сервери від витончених атак, таких як програми-вимагачі, навіть в умовах, коли склад використовуваних додатків регулярно оновлюється, а гнучкі обчислювальні ресурси розподіляються між віртуальними та хмарними середовищами, стверджують у компанії. >

Сфокусоване на оптимізації можливостей визначати невідомі загрози Deep Security 10 тепер підтримує інтеграцію із системою пісочниць Trend Micro Deep Discovery. Крім того, до постійно зростаючого списку передових технологій захисту незабаром додасться і машинне навчання.

Рішення Deep Security оптимізовано для розгортання в таких середовищах, як VMware, AWS та Microsoft Azure і забезпечує наскрізну керованість, дозволяючи автоматично виявляти нові вузли та забезпечувати їх захистом. За словами розробників, цей реліз включає в себе велику кількість поліпшень щодо інтеграції та управління, у тому числі більш швидке підключення для захисту обчислювальних ресурсів у середовищах AWS і Azure, підтримку нового формату профілю користувача в Azure, а також диспетчера ресурсів Azure v2 (Azure Resource Manager v2, ARM). Рішення забезпечує захист Docker-контейнерів за допомогою таких технологій, як захист від шкідливих програм, IPS і контроль додатків для захисту контейнерів, що динамічно розгортаються.

Інші новини