+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Deception Technology для забезпечення інформаційної безпеки дозволяє виявляти зловмисників у 12 разів швидше

Deception Technology для забезпечення інформаційної безпеки дозволяє виявляти зловмисників у 12 разів швидше

Використання Deception Technology або так званих обманних технологій для забезпечення інформаційної безпеки на підприємствах дозволяє виявляти зловмисників у корпоративній мережі в 12 разів швидше. Такого висновку дійшли аналітики компанії Enterprise Management Associates (EMA) за результатами опитування, проведеного в липні нинішнього року серед 208 IT- та ІБ-фахівців у Північній Америці.

Як показують інші дослідження, на виявлення інциденту у компаній йде в середньому 78-100 днів. Проте організаціям, які використовують Deception Technology, на це потрібно лише 5,5 дні, зазначають у EMA.

70% опитаних EMA співробітників компаній, які добре знайомі і застосовують Deception Technology, вважають свої організації надзвичайно ефективними. Для 67% респондентів, які планують використовувати обманні технології, вирішальним фактором є швидкість виявлення загроз на ранніх етапах.

Швидкість виявлення загроз є найпривабливішим фактором у Deception Technology для 13% від усіх учасників опитування. Виявлення базових і складних загроз незалежно від використовуваних технік, а також більш дієві оповіщення є пріоритетом для 12% респондентів. Можливість візуалізації атак та збору даних про переміщення атакуючого та використовуваних ними техніках є пріоритетом для 12% учасників опитування.

71% респондентів повідомили, що результати застосування Deception Technology перевершили їхні очікування. 84% опитаних заявили про плани збільшити бюджет, що виділяється на розгортання обманних технологій.

Інші новини

Найкраща ціна