+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dassault Systemes допомагає Університету Аристотеля в Салоніках продовжити дослідження та реконструкцію найстарішого у світі аналогового комп'ютера

Dassault Systemes допомагає Університету Аристотеля в Салоніках продовжити дослідження та реконструкцію найстарішого у світі аналогового комп'ютера

Dassault Systemes повідомила, що допомагає Університету Аристотеля в Салоніках продовжити дослідження та реконструкцію найстарішого у світі аналогового комп'ютера – Антикитерського механізму. Студенти факультету машинобудування будуть використовувати платформу 3DEXPERIENCE для цифрової реконструкції машини, а також для покращення знань та навичок у проектуванні та розробці високоефективного механізму.

За інформацією компанії, Антикитерський механізм був побудований у другому столітті до нашої ери і знайдений у жалюгідному стані 1900 року на дні Середземного моря біля берегів невеликого грецького острова Антикитера. Його історичне значення для технології і науки можна порівняти зі значенням Акрополя для архітектури та мистецтва. Конструкція, принципи роботи та призначення залишалися загадкою доти, доки в ході недавніх досліджень вчені не виявили, що цей надзвичайно складний механізм дозволяє з високою точністю розраховувати та передбачати астрономічні події, наприклад, положення Сонця, фази Місяця, місячні та сонячні затемнення. також траєкторії планет.

За допомогою хмарної версії платформи 3DEXPERIENCE студенти зможуть в умовах Лабораторії верстатів та технологій машинобудування (Laboratory for Machine Tools and Manufacturing Engineering) у цифровому вигляді відтворити Антикитерський механізм та доопрацювати його функції та принципи роботи. Це включає інтеграцію додаткової системи шестерень у цифровий двійник машини, яка надає руху п'ять планет і вказівні зірки, що дозволить отримати необхідні дані для виготовлення деталей механізму та моделювання їх руху в реальних умовах.

У цьому віртуальному навчальному середовищі студенти Університету Аристотеля в Салоніках зможуть отримувати та застосовувати знання та ноу-хау. Платформа 3DEXPERIENCE дозволяє викладацькому складу та студентам створювати продукти, керувати проектами та проходити практичне навчання з міждисциплінарним підходом на реальних завданнях. Студенти зможуть освоїти всі ті програми для цифрового проектування, виробництва, моделювання та спільної інноваційної діяльності, які використовуються промисловими компаніями в усьому світі для проектування та розробки продуктів та для створення вражень для своїх клієнтів.

Інші новини