+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dassault Systemes оголосила про придбання Medidata Solutions, розробника програмного забезпечення для клінічних випробувань

Dassault Systemes оголосила про придбання Medidata Solutions, розробника програмного забезпечення для клінічних випробувань

Medidata Solutions — заснований 1999 року американський розробник програмного забезпечення для клінічних випробувань. Рішення компанії дозволяють збирати дані про пацієнтів із онлайн-платформ, мобільних медичних пристроїв, систем візуалізації, з лабораторних звітів. Крім того, ПЗ може керувати якістю дослідження за допомогою технологій штучного інтелекту, контролювати медичні процеси та проводити бізнес-аналіз.

Dassault Systemes оголосила про придбання Medidata Solutions за $5,8 млрд. Вартість угоди, яку планується закрити в четвертому кварталі, в перерахунку на одну акцію компанії, що продається, становить $92,25, що трохи нижче курсу цінних паперів до 11 червня.

>

Поглинув Medidata Solutions, компанія Dassault Systemes зможе урізноманітнити свій бізнес у медико-біологічній галузі, надавши клієнтам платформу повного циклу для досліджень та розробок, проведення клінічних випробувань, а також виробництва та комерціалізації нових продуктів та технологій.

Угода з Medidata Solutions стала найбільшим придбанням для Dassault. Щоб сплатити за нього, компанія візьме кредит у розмірі 4 млрд євро.

На початок червня 2019 року у Medidata Solutions налічується близько 1,3 тис. клієнтів, серед яких найбільші фармацевтичні компанії. Ринкова капіталізація Medidata Solutions до 13 червня 2019 року становила $5,9 млрд, а показник Dassault - $41 млрд.

Інші новини