+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CRN представив найприбутковіші сертифікати та спеціалізації для хмарних продуктів Amazon, Microsoft та Google

CRN представив найприбутковіші сертифікати та спеціалізації для хмарних продуктів Amazon, Microsoft та Google

Оглядачі видання CRN представили найдохідніші сертифікати та спеціалізації для хмарних продуктів трьох найбільших компаній, що працюють у цій галузі: Amazon, Microsoft і Google.

Безпека, великі дані та проектування ІТ-архітектур для Amazon

Найбільш популярна хмарна спеціалізація у Amazon – AWS Certified Security. Ця сертифікація підтверджує технічну компетентність фахівця щодо забезпечення безпеки платформи AWS (Amazon Web Services). Іспит призначений для досвідчених фахівців із забезпечення безпеки – для отримання сертифіката потрібно не менше двох років практичного досвіду у сфері безпеки робочих навантажень на AWS і не менше п'яти років досвіду проектування та реалізації рішень безпеки у сфері ІТ.

Цей сертифікат підтверджує, що фахівець орієнтується в механізмах захисту даних, методах шифрування даних, роботі захищених інтернет протоколів та механізмів AWS для їх використання. Тестовані повинні продемонструвати практичне знання сервісів та функцій безпеки AWS та здатність приймати компромісні рішення щодо вартості, безпеки та складності розгортання з урахуванням набору вимог до додатків.

Наступна найбільш прибуткова спеціалізація Amazon – AWS Certified Big Data. Ця сертифікація підтверджує технічну компетентність спеціаліста у розробці та впровадженні сервісів AWS, що дозволяють отримувати цінні відомості на основі даних.

Іспит призначений для фахівців, які займаються комплексним аналізом великих даних і мають не менше 2 років досвіду використання технологій AWS. Від кандидатів також потрібний досвід розробки масштабованої та економічно ефективної архітектури для обробки даних. Сертифікація підтверджує, що фахівець вміє використовувати основні сервіси AWS для роботи з великими даними відповідно до рекомендацій щодо створення базової архітектури, проектувати та обслуговувати рішення у сфері великих даних, використовувати інструменти автоматизації аналізу даних.

Третя найбільш затребувана та прибуткова спеціалізація Amazon – AWS Advanced Networking. Ця сертифікація підтверджує технічну компетентність спеціаліста у проектуванні та впровадженні ІТ-архітектур на основі AWS та гібридних ІТ-архітектур різних масштабів. Іспит призначений для фахівців, які виконують комплексні завдання з адміністрування мереж та мають не менше п'яти років практичного досвіду в галузі архітектурної розробки та реалізації мережевих рішень.

Кандидати повинні продемонструвати, що вони можуть проектувати, розробляти та впроваджувати хмарні рішення з використанням AWS, впроваджувати основні сервіси AWS відповідно до рекомендацій щодо створення базової архітектури, проектувати та підтримувати мережеву архітектуру всіх сервісів AWS та використовувати інструменти автоматизації мережевих завдань AWS.

Іспити зі спеціальностей AWS Certified Security, AWS Certified Big Data та AWS Advanced Networking проводяться у форматі тесту з кількома варіантами відповідей, що триває понад 170 хвилин і коштує $300. Вони доступні англійською, японською, корейською та спрощеною китайською мовами.

Інфраструктура, аналітика даних та розробка програм для Google

Три найбільш прибуткові спеціалізації Google Cloud – інфраструктура, аналітика даних та розробка програм.

Кандидати на отримання спеціалізації в галузі інфраструктури повинні довести свою компетентність у розробці інфраструктури та робочих процесів на хмарній платформі Google (GCP), а також повинні допомогти клієнтам перейти на GCP. Кандидати на отримання спеціалізації аналітика даних повинні показати, що здатні проаналізувати великі обсяги даних та перетворити отримані результати на ідеї, що сприяють розвитку бізнесу. Кандидати на отримання спеціалізації з розробки додатків повинні довести, що вміють створювати хмарні бізнес-додатки та керувати ними за допомогою GCP як у веб-середовищі, так і в мобільному середовищі.

Для отримання спеціалізації кандидати повинні мати не менше чотирьох технічних сертифікатів у цій галузі та три успішно здані проекти. Проходження іспиту дозволяє фахівцям активніше вести справи та отримувати вигідніші угоди. Крім того, всі фахівці, які отримали спеціалізацію, потрапляють до списку потенційних партнерів Google і мають перевагу при роботі на роботі.

Керування хмарними платформами, підвищення продуктивності хмарних рішень та керування мобільними пристроями в корпоративному середовищі для Microsoft

Сертифікація з управління хмарними платформами призначена для кандидатів, які працюють із хмарними сервісами Microsoft Azure, у тому числі допомагають клієнтам модернізувати інфраструктуру, переносити додатки та дані у хмару та створювати аналітичні рішення на платформах даних у хмарі. Сертифікація Microsoft в області підвищення продуктивності хмарних обчислень заснована на роботі з хмарними сервісами для Microsoft Office 365. Сертифікація з управління мобільними пристроями в корпоративному середовищі дозволяє кандидатам довести свою компетентність в управлінні корпоративними додатками та даними у безпечному та контрольованому ІТ-середовищі, які мають надавати користувачам максимальну свободу дій з будь-яких пристроїв.

Інші новини