+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CoSoSys анонсувала нову версію DLP-системи Endpoint Protector

CoSoSys анонсував нову версію DLP-системи Endpoint Protector

Нова версія CoSoSys Endpoint Protector має функцію Smart Group, яка автоматично прив'язує комп'ютери та користувачів до певних груп на основі угоди про іменування (набір правил для вибору послідовності символів, які будуть використовуватися для ідентифікаторів, що позначають змінні, типи, функції та інші об'єкти у вихідному коді та документації). Ця функція робить розгортання рішення простішим і швидшим, скорочуючи час до цінності, заощаджуючи час ІТ та забезпечуючи додаткову гнучкість, коли користувачам потрібно автоматично підключатися.

CoSoSys Endpoint Protector - це DLP-система для запобігання витоку даних на всіх можливих кінцевих точках, включаючи буфери обміну, USB-пристрої, а також в таких додатках, як Microsoft Outlook, Skype або Dropbox. Система DLP розгортається дистанційно для забезпечення безпеки співробітників, що працюють з дому, і дотримання вимог законодавства.

CoSoSys Endpoint Protector дозволяє налаштовувати детальні права доступу для знімних пристроїв і периферійних портів, а також встановлювати політики для користувачів, комп'ютерів і груп без шкоди для продуктивності.

Система DLP запобігає витоку даних шляхом сканування та ідентифікації конфіденційних даних на рівні кінцевих точок на комп'ютерах Windows, macOS і Linux, а також забезпечує відповідність вимогам законодавства, включаючи HIPAA, PCI DSS і т.д.

CoSoSys Endpoint Protector дозволяє шифрувати, керувати та захищати USB-накопичувачі та дані під час передачі.

Інші новини