+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Technical Suite 2019 - Corel представив новітню версію комплексного графічного пакету

CorelDRAW Technical Suite 2019 - Corel представив найновішу версію комплексного графічного пакету

Corel представив новітню версію комплексного графічного пакету CorelDRAW® Technical Suite 2019, при розробці якої приділялася особлива увага підвищенню ефективності робочих процесів проектування та створення технічних ілюстрацій. Пакет оснащений різноманітними додатками для створення всіляких матеріалів, включаючи інструкції зі збирання та складні схеми, які можуть бути вибудовані як на основі проектів користувача, так і готових 3D CAD-рендерів. Оптимізований інтерфейс користувача та підвищені експлуатаційні якості спрямовані на акселерацію виробництва технічної документації. Нові інструменти забезпечують подальше підвищення точності при створенні дизайн-проектів, розрахунку параметрів, проектуванні аксонометричних креслень та створенні детальних виносок.

«Ми розуміємо, що продуктивність праці має найважливіше значення, тому версія CorelDRAW Technical Suite 2019 сфокусована на прискоренні процесу створення технічних ілюстрацій, — каже Клаус Воссен, старший менеджер з продуктів CorelDRAW. — Наш комплексний пакет додатків дозволяє працювати ще швидше і забезпечує високий рівень контролю та точності при виконанні різних завдань — від відкриття 2D та 3D вихідних файлів, фотографій та документів до публікації різноманітних матеріалів технічної комунікації».

CorelDRAW Technical Suite 2019 є чудовим рішенням для користувачів, зайнятих у сферах архітектури, конструювання та промислового проектування, оскільки забезпечує оптимальні умови для розробки точної технічної документації.

Удосконалені інструменти ізометричного креслення

З CorelDRAW Technical Suite 2019 ви зможете досягти ювелірної точності при розробці комплексних ілюстрацій, а також суттєво підвищити ефективність робочого процесу. Оптимізовані інструменти проекційного креслення дозволяють з упевненістю створювати проекції, і навіть вирішувати завдання перевизначення креслярських проекцій. Покращені виносні лінії та проекційні розмірні стрілки дозволяють легко додавати контекстну інформацію в проект. Модифіковане вікно «Проекції осей» забезпечує високий рівень інтуїтивності робочих процесів проекційного креслення.

Високий рівень контролю та точності при роботі з документами

Нове вікно налаштування «Об'єкти» забезпечує підвищений рівень контролю під час роботи з об'єктами, шарами та сторінками, чим суттєво полегшує процес оцінки та аналізу кожного елемента проекту. Удосконалені інструменти роботи в піксельному режимі гарантують наявність чітких країв у графіки, що експортується в інтернет (або інші цифрові формати) — будь то панелі управління інтерфейсу користувача, значки або піксельні картинки нестандартних розмірів.

Оптимізований робочий процес «Стилі»

Модифікації, внесені до робочого процесу «Стилі», спрямовані на економію часу при застосуванні єдиного візуального стилю до всіх технічних проектів.

У програмі реалізована можливість застосування як існуючих наборів стилів, так і нових завантажених наборів, що відповідають стандартам технічних ілюстрацій S1000D.

Новий додаток CorelDRAW.app, вдосконалений інтерфейс користувача та модифікації в галузі продуктивності забезпечують високий рівень ефективності робочого процесу

Інтерфейс, в якому стало ще простіше орієнтуватися, містить нове вікно налаштування «Пошук і заміна» і спрощує доступ до інструментів, що найчастіше використовуються. Оновлений робочий простір «Технічні ілюстрації» був модифікований з метою спрощення групування функцій, що часто використовуються, а вкладка проектів, розташована у вікні налаштування «Перетворення», відрізняється підвищеним рівнем інтуїтивності. Пакет також оснащений удосконаленнями в області роботи з текстом, швидкості запуску програми та завантаження документів, рендерингу графіки та ін. пристрої, у пакеті реалізована можливість створення ілюстрацій та векторної графіки далеко від робочого місця.

Оптимізований процес перепрофілювання 3D файлів з XVL Studio Corel Edition

Технічні ілюстратори, в сферу роботи яких входить перепрофілювання готового 3D контенту, оцінять внесені в XVL Studio Corel Edition модифікації, які дозволяють швидко знаходити подібні деталі з ідентичними атрибутами, акцентувати елементи дизайну за допомогою їх виділення, призначати окремі кольори профільним лініям застосовувати заливку до поверхонь поперечних перерізів.

 У пакеті також представлені додаткові вдосконалення в галузі роботи з анотаціями, виведення ілюстрацій тощо.

Основні програми CorelDRAW Technical Suite 2019:

  • Corel DESIGNER® 2019: розробка високоточних технічних ілюстрацій та дизайну

  • CorelDRAW® 2019: векторна графіка та макетування сторінок

  • Corel PHOTO-PAINT® 2019: професійне редагування зображень

  • XVL Studio Corel Edition: 3D візуалізація та авторинг

  • CorelDRAW.app™: доступ до файлів, спільна робота, а також розробка графіки онлайн через веб-браузер

Пакет також містить цінний контент та допоміжні програми, включаючи PowerTRACE® (доступно у CorelDRAW та Corel DESIGNER), CAPTURE™, CONNECT™ Content (доступно у CorelDRAW та Corel DESIGNER), Corel Font Manager™ та AfterShot™ 3 HDR.

/p>

Опційна надбудова XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2019 пропонує додаткові можливості для роботи з продуктом

Надбудова містить засоби перетворення складних схем деталей та складання 3D CAD у зручні для сприйняття візуалізації, дозволяє інтегрувати растрові зображення у високій роздільній здатності в ілюстрації під час виведення в Corel DESIGNER, і навіть конкретизувати позначення розмітки з допомогою різних типів ліній. Реалізовано покращену підтримку форматів файлів 3D CAD та представлено удосконалений робочий процес перетворення моделей 3D CAD в ілюстрації. Надбудова XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2019 купується окремо.

Пакет CorelDRAW Technical Suite 2019 доступний для придбання у форматі безстрокової ліцензії або передплати.

  • Підписка. Передбачає щорічний невисокий платіж та можливість припинення платежів, якщо відпала потреба у програмному забезпеченні. Підписка гарантує доступ до найновіших версій продукту протягом усього терміну дії вашого облікового запису.

  • Безстрокова ліцензія. Після оплати вартості товару разовим платежем клієнт отримує ліцензію на користування програмним забезпеченням у постійне володіння (без додаткових щомісячних/щорічних внесків).

Версії та ціни

CorelDRAW Technical Suite 2019 випускається англійською, німецькою, французькою та японською мовами. Вартість передплати становить 404 долари США на рік. Вартість ліцензії на безстрокове користування повнофункціональною версією пакету складає 1056 доларів США. Зареєстрованим власникам безстрокової ліцензії на користування будь-якою з попередніх версій CorelDRAW Technical Suite надається право на купівлю ліцензії Upgrade за ціною 454 долари США.

Гнучка програма ліцензування Corel пропонує корпоративним клієнтам додаткові версії CorelDRAW Technical Suite 2019 російською, італійською, іспанською, португальською (Бразилія), нідерландською, польською, чеською, китайською (спрощений лист та традиційний лист) та турецькою мовами. Зверніть увагу: XVL Studio Corel Edition випускається лише англійською, німецькою, французькою та японською мовами.

Для корпоративних клієнтів доступні розраховані на багато користувачів ліцензії, а також плани обслуговування, що включають підтримку віртуалізації, розгортання по мережі тощо.

Інші новини