+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW® Technical Suite 2017 - найновіша версія програмного пакету Corel, розробленого для задоволення потреб технічних ілюстраторів

CorelDRAW Technical Suite 2017 значно прискорює та спрощує процес створення технічних ілюстрацій.

Заснований на найпотужнішому графічному пакеті в галузі CorelDRAW Technical Suite 2017 пропонує вражаючий набір унікальних інструментів, спеціально розроблених для робочого процесу технічного обміну інформацією. Завдяки потужним інструментам ізометричного креслення, сумісності з файловими форматами 3D CAD та глибокій підтримці системи пам'яті перекладів, CorelDRAW Technical Suite 2017 стає необхідним інструментом для будь-яких професійних технічних фахівців, значно прискорюючи та спрощуючи процес роботи з технічною ілюстрацією.< /p>

CorelDRAW Technical Suite 2017 пропонує вражаючий набір нових можливостей для прискорення та спрощення процесу створення технічні ілюстрації:

 • ПОЛІКШЕНО! Інструменти ізометричного креслення: засоби динамічного креслення на площині проекції дозволяють створювати ілюстрації в ізометричних та інших паралельних проекціях при розробці інструкцій зі збирання та експлуатації. Існуючі плоскі об'єкти можна відразу проектувати на бажану площину, при цьому не потрібно самостійно обчислювати кут повороту та нахилу.
 • ПОЛІКШЕНО! Удосконалені інструменти кордонів: тепер можна легко продовжувати криві для створення закритих фігур при імпорті креслень. Ідеально підходить для виправлення помилок, що походять зі старих CAD-файлів, які не мають необхідної точності.
 • ПОЛІКШЕНО! 3D імпорт та засоби візуалізації: додайте контекст для ваших технічних проектів з використанням 3D видів та моделей у ваших технічних ілюстраціях. З Lattice3D Studio Corel Edition 2017, який входить до складу пакету, ви можете створювати високоякісні візуалізації з 3D-уявлень, імпортованих із файлів форматів DWG, 3DS, і тепер із IGES. Потім легко перетворіть ці 3D-види на Векторні ілюстрації, використовуючи вбудовану функцію «Send to Corel DESIGNER» або нову функцію «Send to CorelDRAW».
 • ПОЛІКШЕНО! Підтримка систем пам'яті перекладів (Translation Memory Systems, TMS): Розширені можливості експорту та імпорту XLIFF роблять його більш простим та економічно ефективним для створення технічної графіки з описовим текстом кількома мовами.
 • НОВЕ! Настроюваний інтерфейс користувача: Налаштуйте під себе робоче середовище. Насолоджуйтесь гнучкими налаштуваннями колірної схеми робочого столу, змінюйте колір області навколо сторінки креслення і навіть налаштовуйте колір меж вікна. Крім того, імпортуйте старі робочі простори з Corel DESIGNER (X6 & X7), а також CorelDRAW та Corel PHOTO-PAINT (X6, X7 та X8).
 • НОВЕ та ПОКРАЩЕНО! Сумісність файлів і стандартів: до ваших послуг понад 100 сучасних форматів експорту/імпорту векторної графіки, растрових зображень, документів та ін. та Adobe CS/CC (AI, PSD).

CorelDRAW Technical Suite 2017 також включає нові можливості графічного дизайну та підтримку найновіших апаратних засобів та пристроїв, що підтримуються в CorelDRAW Graphics Suite 2017:

 • НОВЕ та ПОКРАЩЕНО! Інструменти для дизайну: Поліпшіть технічну графіку за допомогою великої колекції нових спеціалізованих інструментів для ілюстрації, таких як: функція приховування та відображення, а також інструмент поділу векторних, текстових та растрових об'єктів, функція копіювання сегментів кривих, покращені засоби виділення вузлів, а також можливості адаптації їх форм та розмірів.
 • НОВЕ! Підтримка мультидисплейної конфігурації та високоякісних моніторів: Створюйте ваші технічні проекти на моніторах високої чіткості, включаючи Ultra HD 5K.
 • НОВЕ! Підтримка пір'яного та сенсорного введення: Поліпшіть свої можливості малювання завдяки підтримці нових пристроїв, включаючи підтримку просунутих стілусів та сенсорних пристроїв, таких як Microsoft Surface та Wacom, а також маніпулятори Microsoft Surface Dial. Скористайтеся новим режимом планшета для редагування ескізу та анотації «на літу».
 • ПОЛІКШЕНО! Професійні засоби редагування зображень: Переконайтеся, що фотографії, включені до будь-якої документації, мають професійний вигляд, який вам потрібний. Використовуйте покращене діалогове вікно «Випрямити зображення» у Corel PHOTO-PAINT, щоб виправити спотворення перспективи за допомогою кількох простих кліків. Видаліть небажані плями та недоліки з будь-якого зображення за допомогою інструмента «Відновлююче клонування». Спеціальний ефект «Розмиття за Гауссом» дозволить застосувати ефект розмиття до певних областей фотографії.
 • НОВЕ! Ефективний інструмент LiveSketch™: Перетворюйте художні ескізи на векторні криві прямо на пристроях із перовим введенням. LiveSketch перетворює штрихи та комбінує їх з існуючими векторними кривими. Ця технологія дозволяє малювати, вносити зміни та працювати над дизайн-проектами у будь-якому місці та в будь-який час.
 • НОВЕ! Corel Font Manager: Інструменти нової програми Corel Font Manager дозволяють виконувати завдання пошуку, систематизації та використання колекцій шрифтів та шрифтових гарнітур без необхідності їх встановлення.

CorelDRAW Technical Suite 2017 включає:

 • Corel DESIGNER® 2017 — розробка точних технічних ілюстрацій
 • CorelDRAW® 2017 — векторна графіка та макети сторінок
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2017 — редагування зображень
 • Lattice3D Studio Corel Edition — 3D візуалізація та авторинг
 • Corel Font Manager™ 2017 — пошук та систематизація шрифтів
 • Corel® PowerTRACE™ 2017 – засіб трасування растрових зображень у векторну графіку
 • Corel® CONNECT™ 2017 — пошук контенту
 • Corel® CAPTURE™ 2017 – інструменти захоплення екрану
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* — плагін для збільшення роздільної здатності цифрових зображень

Lattice3D Studio CAD Add-On:

Розширте свої можливості у 3D моделюванні завдяки модулю Lattice3D Studio CAD Corel Edition, який надасть доступ до розширених інструментів розробки. Модуль пропонує підтримку нативних форматів файлів складання та деталей професійних 3D CAD, таких як CATIA, SolidWorks, NX, Inventor, PTC Creo та ін. Крім того, ви можете публікувати анімовані 3D візуалізації у форматах 3D PDF та Lattice3D для миттєвого обміну даними та публікації онлайн та за допомогою мобільних пристроїв.

Підприємства можуть вибратирати будь-який з двох варіантів:

 • Постійна ліцензія: здійсніть одноразовий платіж та ліцензуйте продукт без обмеження щодо терміну використання; доступний у формі коробки або версії для завантаження
 • Підписка: сплачуйте річну плату за використання продукту; оновлення до останньої версії включені доти, доки активна ваша підписка

CorelDRAW Technical Suite 2017 також надає власникам постійних ліцензій можливість придбання додаткової ліцензії Maintenance, яка дає можливість, заплативши один доступний річний внесок, мати нові інструменти проектування, повну сумісність файлів, а також автоматично отримати останню версію в момент її виходу.

Придбавши ліцензії з Maintenance, користувачі можуть скористатися рядом переваг, включаючи розгортання в мережі та віртуалізація.

Інші новини