+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Home & Student Suite 2019: новий універсальний пакет програм для графічного дизайну за доступною ціною

CorelDRAW Home & Student Suite 2019: новий універсальний пакет програм для графічного дизайну за доступною ціною

Corel представив CorelDRAW® Home & Student Suite 2019 — пакет програм для графічного дизайну та редагування фотографій, який підходить любителям та студентам і включає інструменти графічного дизайну за доступною ціною. Виберіть CorelDRAW Home & Student Suite, щоб висловити свою творчу сторону, та отримайте можливість повноцінно займатися дизайном у себе вдома, наприклад, створювати логотипи, макети, фотопроекти, контент для соціальних мереж тощо.

« Чи плануєте ви зайнятися дизайном вдома або в школі, новий CorelDRAW Home & Student Suite допоможе вам легко зайнятися будь-яким творчим проектом, — каже Клаус Воссен, старший менеджер з продуктів CorelDRAW. — Новий пакет тепер містить безліч порад, підказок, навчальних посібників плюс новий набір креативних шаблонів, які допоможуть розпочати роботу. А завдяки ще більш дружньому інтерфейсу ви зможете досягти результатів, якими можна пишатися».

CorelDRAW Home & Student Suite 2019 пропонує набір потужних інструментів для досягнення бездоганних результатів. /strong>

  • Комплексний пакет для дизайну. Завдяки завдяки програмам CorelDRAW Home & Student 2019 та Corel PHOTO-PAINT® Home & Student 2019 в одному повному пакеті ви можете скористатися потужним набором зручних інструментів для створення графіки, макетів, ілюстрацій , креслень, веб-зображень, редагування фотографій та малювання для створення бездоганних робіт.
  • Творчий підхід. Розкрийте творчий потенціал, висловіть свій унікальний стиль і здивуйте друзів, сім'ю та вчителів за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів. Керуйте, ретушуйте та покращуйте фотографії за допомогою лінійки потужних інструментів для редагування фотографій на основі шарів, які забезпечують безмежну креативність. Вразіть своїх друзів привабливими презентаціями та проектами.
  • Простий у освоєнні та використанні. CorelDRAW Home & Student Suite 2019 містить вбудовані інструменти, навчальні матеріали та приклади проектів, які допоможуть вам швидко розпочати роботу. Легко створюйте привабливі проекти із новою колекцією шаблонів.

CorelDRAW Home & Student Suite для дому та навчання містить комплекс усіх необхідних інструментів для роботи з графікою. В комплект входять такі програми: CorelDRAW Home & Student 2019 - векторні ілюстрації та макети сторінок
• PHOTO-PAINT® Home & Student 2019 — редагування зображень
• PowerTRACE® 2019 — трасування растрових зображень у векторні (є частиною програми CorelDRAW Home & Student 2019)
• CONNECT ™ 2019 - засіб пошуку контенту (є частиною програми CorelDRAW Home & Student 2019)
• CAPTURE ™ 2019 - інструмент захоплення екрану

Мовні версії CorelDRAW Home & Student Suite 2019
Програмний пакет CorelDRAW Home & Student Suite 2019 для дому та навчання доступний англійською, чеською, нідерландською, французькою, німецькою, італійською, польською, бразильською португальською, російською та іспанською мовами.

Інші новини