+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Graphics Suite X8 редакції Small Business Edition – доступний професійний графічний дизайн для підприємств малого та середнього бізнесу.

Корпорація Corel оголосила про випуск CorelDRAW® Graphics Suite X8 Small Business Edition, розробленого спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу. Новий комплект із трьох ліцензій на використання продукту є ідеальним рішенням для підприємств, до планів яких входить підготовка маркетингових матеріалів компанії, а також для організацій, зайнятих у таких сферах індустрії графічного дизайну, як друкована справа, створення вивісок, виконання гравірувальних робіт.

>

Інформативний огляд «Початок роботи», високоякісний контент та актуальні навчальні ресурси цього виключно простого в освоєнні продукту допоможуть користувачам швидко розпочати створення дизайн-проектів, логотипів, щорічних звітів, брошур та графіки для розміщення в інтернеті та соціальних мережах. Новий CorelDRAW Graphics Suite X8 – Small Business Edition дозволяє трансформувати творчі ідеї на матеріали професійного рівня, які справлять незабутнє враження на будь-яку аудиторію.

Комплексне рішення CorelDRAW Graphics Suite X8 – Small Business Edition пропонує інтуїтивні інструменти для розробки дизайну, створення макетів сторінок та редагування фотографій:

·         CorelDRAW X8: інтуїтивно зрозуміла програма для створення векторної графіки та компонування сторінок

·         Corel® PHOTO-PAINT® X8: додаток для професійної обробки фотографій

·         Corel Font Manager™: потужне рішення для керування шрифтами

·         Corel® PowerTRACE® X8: утиліта для точного трасування растрових зображень у векторні

·         Corel® CONNECT™ X8: вбудований засіб пошуку матеріалів у Контент-центрі та серед локальних файлів

·         Corel® Website Creator™: зручна в роботі програма для розробки веб-дизайну

·         Corel® CAPTURE™ X8: утиліта для моментального створення знімків екрану

·         PhotoZoom Pro 4: плагін для збільшення цифрових зображень та експорту з Corel PHOTO-PAINT

У склад пакету також включено 10 000 картинок та цифрових зображень, 2000 цифрових фотографій у високій роздільній здатності, 1000 шрифтів OpenType, 350 професійних шаблонів, 2000 шаблонів для оформлення автомобілів, 1000 рамок та візерунків, більше п'яти годин навчальних відеоматеріалів та багато іншого.

Інші новини