+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Graphics Suite отримав оновлення для підвищення креативності та продуктивності

CorelDRAW Graphics Suite отримав оновлення для підвищення креативності та продуктивності

Передплатники CorelDRAW Graphics Suite отримують доступ до нових інструментів та покращень, які спрощують дизайнерам реалізацію свого унікального творчого бачення.

CorelDRAW Graphics Suite, професійний набір інструментів для проектування, призначений для створення векторних ілюстрацій, макетів, редагування фотографій, друкарні та спільної роботи в режимі реального часу, сьогодні представляє оновлення, які дозволяють дизайнерам швидко досягати приголомшливих результатів та багато іншого. ефективно. Нові функції та вдосконалення, що підвищують продуктивність, доступні за підпискою, підвищують творчий потенціал та спрощують робочий процес графічного дизайну.

"Завдяки останнім оновленням дизайнери можуть створювати більше за менший час", - сказав Клаус Воссен, старший менеджер з продуктів CorelDRAW. «Ми хочемо прискорити успіх дизайнерів, даючи їм можливість розкрити свій творчий потенціал і втілити свої мистецькі задуми в життя, де б вони не знаходилися — в офісі, вдома чи в дорозі».

Ось що нового для передплатників CorelDRAW® Graphics Suite та клієнтів технічної підтримки:

 • НОВИЙ! Режим фокусування: сфокусуйте один об'єкт або групу об'єктів, редагуючи компоненти зображення окремо, без ризику втратити виділення через випадкове натискання. Нова панель інструментів, що плаває, ще більше спрощує навігацію по об'єктах, зменшуючи необхідність у декількох відкритих вікнах налаштування/інспекторах і звільняючи більше місця для проектування.
 • ПІДВИЩЕНА! Провідник у вікні налаштування/інспекторі "Ресурси". Новий інтерактивний провідник папок дозволяє дизайнерам безперешкодно переглядати папки, забезпечуючи покращену видимість і простіший доступ до елементів керування сортуванням, а ряд додаткових покращень прискорить робочі процеси.
 • ПІДВИЩЕНА! Злиття друку: виконуйте завдання на друк зі змінними даними з більшою універсальністю та легкістю завдяки розширеному робочому процесу злиття друку, включаючи підтримку QR-кодів, зображень та даних .xlsx в оптимізованому інтерфейсі користувача. Усуньте повторювані дії під час друку з одного і того ж дизайну та джерела даних, скориставшись перевагами нового збереження даних у файлах .CDR.
 • ПІДВИЩЕНА! Робочий процес експорту. Тепер стало простіше, ніж будь-коли, виводити об'єкти та сторінки в ще більше форматів файлів з вікна налаштування/інспектора експорту, включаючи CDR, WEBP, CGM, PSD та BMP. Перероблений процес спрощує експорт поточної сторінки, всіх сторінок або вибраних об'єктів.
 • ПІДВИЩЕНА! Імпорт PDF-файлів. Завдяки оптимізованій обробці абзаців, точному розпізнаванню деталей форматування та більш плавним переходам для багатоколонкових макетів користувачі можуть насолоджуватися оптимізованим робочим процесом редагування, що спрощує та підвищує ефективність роботи з імпортованим PDF-вмістом.
 • НОВИЙ! Поліпшення на запити клієнтів. Завдяки прямим відгукам користувачів дизайнери можуть реалізовувати проекти швидше та ефективніше завдяки вдосконаленням багатьох функцій, що часто використовуються, а також поліпшенням продуктивності та стабільності у всьому пакеті.

На додаток до популярної недорогої передплати у дизайнерів є можливість придбати безстрокову версію програмного забезпечення CorelDRAW Graphics Suite 2023. Цей варіант одноразової покупки включає кілька оновлень, які раніше були випущені для клієнтів по підписці, починаючи з CorelDRAW Graphics Suite 2021. а також деякі зовсім нові функції та вдосконалення, представлені у березні 2023 р. та вересні 2023 р. Багато нових функцій та покращення, додатки та робочі процеси доступні виключно передплатникам та клієнтам з обслуговування та недоступні у версії CorelDRAW Graphics, що купується одноразово. Suite 2023 року. 

CorelDRAW Graphics Suite доступний у Windows, macOS, веб-версії та iPad англійською, німецькою, італійською, французькою, іспанською, бразильською португальською, голландською, польською, чеською, російською, китайською (спрощений лист), китайською традиційною, турецькою, шведською та японською мовами

CorelDRAW Graphics Suite – це професійне програмне рішення для графічного дизайну для Windows, Mac та Інтернету.

Немає межі того, що ви можете створити за допомогою цього великого набору дизайнерських програм для Векторні ілюстрації, макетування, редагування фотографій, типографіки та багато іншого.

 • CorelDRAW® — Векторні ілюстрації та макет сторінки.
 • Corel PHOTO-PAINT™ – програма для редагування зображень та піксельного дизайну.
 • Corel® Font Manager — інструмент дослідження та керування шрифтами.
 • CorelDRAW.app™ — Векторна ілюстрація та графічний дизайн в режимі онлайн через веб-браузер. ЕКСКЛЮЗИВ ДЛЯ ПІДПИСНИКІВ!
 • CorelDRAW.app™ для iPad — додаток для iPad з Векторними ілюстраціями та графічним дизайном ЕКСКЛЮЗИВ ДЛЯ ПЕРЕДПЛАТАЧІВ!
 • AfterShot™ HDR – фоторедактор RAW.

Інші новини