+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Graphics Suite 2017 – нова версія пакета векторної графіки вже доступна для замовлення

CorelDRAW Graphics Suite 2017. Можливості нової версії.

НОВЕ!
Інструмент LiveSketch
Малюйте будь-де та будь-коли! У цьому вам допоможе створений на основі останніх розробок у галузі штучного інтелекту та машинного навчання революційний інструмент LiveSketch. LiveSketch перетворює художні ескізи в точні векторні криві прямо на пристроях з сенсорним екраном.
Покращені вузли, ручки та прев'ю, які не губляться на фонових кольорах малюнка, дозволяють продуктивніше редагувати об'єкти та ефекти.

НОВЕ!
Добре помітні інтерактивні регулятори
Підвищена видимість інтерактивних регуляторів полегшує роботу з заливками, тінями, контурами та ефектами прозорості, змішування і витягування.

НОВЕ!
Настроювані форми вузлів
CorelDRAW 2017 спрощує процедуру формування кривих та об'єктів: тепер кожному типу вузла надається унікальна форма, що дозволяє легко визначити плавні, гострі та симетричні вузли. Форму вузлів можна вибирати з урахуванням особливостей вашого робочого процесу.

НОВЕ!
Орієнтований на сенсорні пристрої інтерфейс користувача
планшетного режиму суттєво полегшує процес внесення змін за допомогою пера або за допомогою торкання. Новий сенсорний робочий простір «Дотик» оптимізує інтерфейс користувача, максимально збільшуючи вікно малювання та відображаючи лише необхідні інструменти та команди. Крім того, масштабування і панорамування тепер виконується одним жестом. також розширена підтримка пухового введення дозволяють зберегти природні відчуття при малюванні і дають можливість досягати більш експресивних результатів. У переробленому інтерфейсі забезпечений прямий доступ до елементів керування, необхідних виконання поточного завдання. Крім того, передбачена можливість швидкого вибору найбільш ефективних у конкретній ситуації властивостей пера. Удосконалення, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2017, дозволяють використовувати силу натиску, нахил, поворот і напрямок руху пера для керування різними інструментами та ефектами.

НОВИЙ!
< strong>Імпорт робочих просторів з попередніх версій
CorelDRAW Graphics Suite 2017 дозволяє легко імпортувати і використовувати робочі простори, створені у версіях X6, X7 і X8 CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT. У пакеті представлені гнучкі можливості імпорту робочого простору до поточного робочого середовища (включаючи імпорт та експорт окремих елементів робочого простору), а також засоби створення абсолютно нового інтерфейсу користувача. Процес вибору призначених для імпорту та експорту елементів робочого простору був максимально пришвидшений. CorelDRAW Graphics Suite 2017 пропонує нативну підтримку Microsoft Surface Dial на платформі Windows 10. Робота з програмами CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT відкриває унікальні можливості як у галузі творчості, так і в галузі взаємодії з технологіями.

Сумісність
Повна підтримка Microsoft Windows 10 забезпечує високу продуктивність та стабільність роботи додатків, а інноваційні функції цієї операційної системи дозволяють розширити ваші можливості при роботі з графічним пакетом . Крім того, CorelDRAW Graphics Suite підтримує Windows 8.1 і 7. У пакеті передбачена сумісність з такими найновішими форматами файлів, як AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX, PPT та ін. br />
Підтримка Real-Time Stylus, мультидисплейної конфігурації та моніторів 5K
У пакеті представлений новий мультидисплейний режим перегляду та підтримка моніторів 5K. На додаток до підтримки планшетів та пристроїв Wacom у програмі передбачені можливості додаткового контролю, який забезпечується за допомогою планових пір'я Windows Real-Time Stylus (наприклад, Microsoft Surface). Цей інструмент введення дозволяє підвищити швидкість та ефективність робочого процесу.

Corel Font Manager™
Інструменти нової програми Corel Font Manager дозволяють виконувати завдання пошуку, систематизації та використання колекцій шрифтів та шрифтових гарнітур без необхідності їх встановлення. У нас знайдеться повний набір інструментів для кожної професії, в якій робота зі шрифтами входить у повсякденний робочий процес, будь то графічний дизайн, видавнича справа, ілюстрація, розробка пакувальних матеріалів, реклама або дизайн веб-сайтів.

Функції пошуку та фільтрації шрифтів
Покращена функція фільтрації шрифтів забезпечує швидкий пошук потрібного шрифту без необхідності переглядати вміст множинних папок, що дозволяє заощаджувати цінний час. Наприклад, пошук рукописної гарнітури можна виконати за ключовими словами «рукописні шрифти». Автоматично оновлюваний список відображатиме відповідні запиту шрифти, що містяться на вашому комп'ютері.

Відображення об'єктів
Ви просили ми зробили! У пакеті представлені нові інструменти, розроблені відповідно до відгуків користувачів CorelDRAW. Для полегшення роботи над складними проектами була створена нова функція «Приховати/показати об'єкт», яка дозволяє приховувати окремі об'єкти або цілі групи об'єктів, розташовані на певному шарі, без необхідності приховувати сам шар.

Копіювання сегментів кривих
Функція «Копіювання сегментів кривих» дозволяє копіювати, вставляти та дублювати сегменти існуючих кривих, забезпечуючи можливість їх повторного використання в проектах.

Лінза «Розмиття по Гауссу»
Лінза «Розмиття по Гауссу», представлена ​​в Corel PHOTO-PAINT, дозволяє налаштовувати рівень розмиття тіні по краях і таким чином регулювати те, як сприймаються розміри об'єктів та їх відстань до фону та інших елементів.

Відновлююче клонування
Нові потужні інструменти корекції та редагування пропонують різноманітні можливості покращення якості ваших улюблених фотографій. Новий інструмент «Відновлююче клонування» згладжує недоліки шляхом злиття їх з навколишніми кольорами та текстурами. У Corel PHOTO-PAINT представлені численні інструменти фоторедагування.

Діалогове вікно «Випрямити зображення»
Поліпшене діалогове вікно «Випрямити зображення», представлене в CorelDRAW та Corel PHOTO-PAINT, тепер дозволяє коригувати спотворення перспективи на фотографіях, де зображені прямі лінії та плоскі поверхні, такі як будівлі та архітектурні деталі.

Інструмент «Ніж»
Перероблений інструмент «Ніж», представлений у CorelDRAW, призначений для поділу будь-якого векторного, текстового або растрового об'єкта або групи об'єктів по прямій лінії, лінії вільної форми, а також по лініях Безьє. Потім по лінії поділу між об'єктами можна створити проміжок. Як варіант об'єкти можуть перекриватися. Можна самостійно вибрати налаштування абрису, а можна надати можливість CorelDRAW автоматично вибрати найбільш відповідне уявлення.

Налаштування робочого простору
Робочий простір, налаштований в відповідно до вашого творчого процесу, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. З легкістю адаптуйте ваш робочий простір шляхом модифікації елементів, що часто використовуються: змінюйте кольори меж вікон і робочого столу, налаштовуйте розміри значків і тексту. Працюйте на свій лад!

Допомога початківцям
Працювати з CorelDRAW Graphics Suite 2017 легко як початківцям, так і досвідченим професіоналам. До вашої уваги пропонується огляд нових функцій та можливостей пакета, а також основ роботи з продуктом. Крім того, для користувачів Adobe був розроблений спеціальний тур, який допоможе їм швидко освоїтися та розпочати роботу з CorelDRAW Graphics Suite. Робочий простір, налаштований відповідно до вашого творчого процесу, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності, а вбудовані універсальні Навчальні інструменти та високоякісний контент дозволять вам покращити якість будь-якого проекту. на основі сторінки або виділених на сторінці об'єктів. Незалежно від масштабу вашого проекту — будь то логотип, графіка для веб-сайту, банери або дизайн для обклеювання автомобілів — CorelDRAW забезпечить відповідність кінцевого результату задуманому дизайну. >
У створенні власних інструментів автоматизації вам підтримає новий сайт спільноти розробників SDK і CorelDRAW - community.coreldraw.com/sdk. Тут ви знайдете різноманітні навчальні ресурси на тему роботи з графічним додатком, включаючи підтримуючі функції пошуку API-посилання та докладні статті з програмування, метою яких є сприяння у розробці інструментів та вирішенні завдань автоматизації за допомогою макросів.

Вікно налаштування «Додатково»
Ви можете розширити вашу колекцію творчих інструментів шляхом завантаження програм, плагінів та розширень безпосередньо з CorelDRAW та Corel PHOTO-PAINT. До вашої уваги пропонуються AfterShot Pro для роботи з файлами RAW, Corel ParticleShop для створення чудових ефектів растрових зображень, Corel Website Creator (безкоштовне завантаження) та ін.

Веб-дизайн без зусиль
Corel® Website Creator™ робить процес розробки веб-сайтів простим та зручним. Тепер можна додавати ефектні відео- та аудіо-елементи, впроваджувати такі онлайн-програми, як Google Maps, а також стежити за успіхом ваших веб-сайтів за допомогою вбудованих SEO інструментів. Шаблони та стилі SiteStyles, розширена підтримка CSS3 та можливості HTML5 дозволяють швидко проектувати, створювати та підтримувати привабливі інтерактивні веб-сайти, не маючи навичок програмування. Докладніше

Навчальні матеріали та поради експертів
Неважливо, чи є ви професіоналом у галузі графіки або дизайнером-початківцем, — завжди знайдеться щось нове, що варто вивчити. Наша зростаюча бібліотека динамічних навчальних матеріалів, включаючи відеоуроки, вебінари та поради експертів, допоможе вам. Крім того, вікно порад CorelDRAW пропонує доступ до колекції навчальних відеоматеріалів і порад прямо в додатку. , яка включає 10 000 безгонорарних картинок, 2000 фотографій у високій роздільній здатності, 1000 шрифтів TrueType та/або OpenType, 350 професійних шаблонів, 500 рамок і візерунків, більше 600 фонтанних заливок та багато іншого. Всі ці матеріали входять до складу нашого графічного пакету.

Перероблений інтерфейс, що повністю настроюється
Робоче середовище, де потрібні інструменти та налаштування завжди під рукою, відображає особливості вашого робочого процесу . Щоб швидко приступити до роботи, потрібно просто вибрати відповідний робочий простір (ми пропонуємо спрощений і класичний робочий простір, а також робочий простір за умовчанням), а потім за допомогою функції швидкого налаштування налагодити набір інструментів та панелі властивостей відповідно до ваших уподобань.
/> Спеціалізовані робочі простори
Кілька готових робочих просторів допоможуть ефективно організувати та розташувати потрібні інструменти в межах легкої досяжності. До ваших послуг робочі простори «Макет сторінки» та «Ілюстрація», а також можливість відтворити налаштування Adobe Photoshop або Illustrator у робочому просторі – це полегшить перехід від Creative Suite до CorelDRAW.

Повний контроль над заливками та прозорістю
Наш найпотужніший модуль заливки забезпечує повний контроль при роботі з фонтанними, растровими та векторними заливками. Тепер можна створювати еліптичну та прямокутну фонтанну заливку, налаштовувати рівень прозорості окремого кольору фонтанної заливки, а також повторювати фонтанну заливку всередині об'єкта.

Зручний попередній перегляд шрифтів та розширені параметри налаштування символів< br /> Тут ви зможете знайти підходящий шрифт для будь-якого проекту. Вікно налаштування "Застосування шрифту" пропонує функцію попереднього перегляду різних шрифтів і дозволяє експериментувати з ними. Крім того, перероблене вікно налаштування «Вставка символу» автоматично відображає всі знаки, символи та гліфи, які асоціюються з вибраним шрифтом, що значно спрощує пошук та вставку в документ цих елементів.

Спеціальні ефекти та розширені можливості редагування фото
Спецефекти, представлені в Corel® PHOTO-PAINT™ 2017, включають чотири нові чутливі до натиску інструменти розмиття — Розмазування, Завихрення, Притягування та Відштовхування, а також нові ефекти камери — Боке, Кольоровість , Машина часу та Сепія, які дозволяють надати зображенням унікального вигляду. Розширена підтримка форматів RAW понад 300 моделей камер відкриває додаткові можливості роботи із зображеннями. Докладніше

Точні інструменти малювання та макетування
Переконайтеся, що кожен елемент на сторінці розташований саме там, де потрібно, з покращеними засобами створення макетів. Вікно «Напрямні» дозволяє швидше розташовувати об'єкти, відображаючись у процесі роботи разом із пропонованими варіантами вирівнювання щодо інших об'єктів. Опції розміщення абрису дозволяють уточнити, чи буде абрис розташований всередині об'єкта, зовні об'єкта, або в рівній мірі з обох сторін межі об'єкта.

Генератор QR кодів
Створюйте унікальні QR-коди та додавайте їх у ваші проекти як інструмент мобільного маркетингу. Використовуйте текст, зображення та колірні стилі для надання QR-кодам задуманого вигляду. Ваш QR-код може гармоніювати із загальним дизайном, а може й суперечити йому - варіанти нескінченні! Вбудована функція перевірки дозволить переконатися, що QR-код працює і може бути розшифрований за допомогою смартфона зі встановленою програмою для сканування*.

Вбудований Контент-центр
Відкрийте для Контент-центр — нове повністю інтегроване з програмами пакета онлайн-сховище. Тепер можна обмінюватися векторними, растровими та фонтанними заливками з членами спільноти користувачів CorelDRAW прямо у додатку. Почерпніть натхнення, продемонструйте ваші твори і проголосуйте за роботи, які вам сподобалися. розчерків. Програма OpenType ідеально підходить для міжплатформного дизайну, оскільки забезпечує повну мовну підтримку і дозволяє налаштовувати символи, що підходять для мови.

Підтримка складних шрифтів
Завдяки функціям CorelDRAW, що забезпечують правильний друкарський набір знаків, робота з азіатськими та близькосхідними мовами стала ще простішою. Підтримка складних наборів працює так само, як підтримка шрифтів OpenType: символи змінюються по мірі введення, що забезпечує контекстну точність. спрощує створення стилів, їх застосування та керування ними. Набори стилів полегшують завдання швидкого та одноманітного форматування документів та створення кількох варіантів одного дизайну. додаткові палітри кольорів для проекту. Інструмент "Гармонія кольорів" поєднує колірні стилі в гармонію, завдяки чому можна здійснювати групові зміни кольорів. Він також аналізує кольори та відтінки для формування додаткових колірних схем — чудовий спосіб здивувати клієнтів різноманітністю! об'єкти. Чотири інструменти формування – Мастихін, Воронка, Притягування та Відштовхування – дозволяють допрацьовувати векторні об'єкти шляхом притягування, відштовхування, розмазування об'єкта або створення виїмок.

Інструменти для роботи з макетами сторінок
З покращеними інструментами макетування сторінок процес розробки складних макетів став ще простіше. Порожня рамка PowerClip дозволяє зарезервувати місце для тексту чи графіки. Інструмент «Шаблонний текст» дозволяє змоделювати макет сторінки та побачити, як виглядатиме текст, а автоматична нумерація — швидко додати номери сторінок.

Вбудована підтримка 64-бітових багатоядерних процесорів
Завдяки можливостям багатоядерної обробки та нативній підтримці 64-бітних процесорів на розробку ваших проектів піде зовсім небагато часу. Підвищена продуктивність і більш ефективне використання пам'яті забезпечують прискорене виконання ресурсомістких завдань, дозволяють прискорити обробку великих файлів і зображень, а також збільшити кількість файлів великих розмірів, що одночасно обробляються.

Потужна система управління кольором
Перероблена система керування кольором забезпечує контроль за відповідністю колірних параметрів для різних носіїв і дозволяє створювати індивідуальні палітри кольорів для кожного документа. Крім того, система керування кольором забезпечує підвищену точність параметрів кольору, а також підтримку новітніх колірних профілів PANTONE. Вона дозволяє скоротити витрати на повторний друк, гарантуючи точну відповідність кольорів до початку друку.

Кошти для роботи з веб-графікою
Колекція інструментів CorelDRAW для роботи з веб- графікою допоможе вам у створенні цікавого веб-контенту. Піксельний режим показує зображення точно так, як воно буде виглядати в інтернеті, а діалогове вікно експорту дозволяє порівняти формати перед виведенням зображення і вибрати ті налаштування, які дадуть найкращий результат.

Просте трасування растрових зображень у векторні
Не витрачайте дорогоцінний час на перетворення растрових зображень на векторну графіку. Істотно покращений вбудований модуль Corel® PowerTRACE™ забезпечить бездоганні результати трасування та перетворює найскладніші растрові зображення у векторні об'єкти високої якості.

Вбудований органайзер матеріалів
Наш вбудований інструмент пошуку Corel CONNECT допоможе переглянути та знайти потрібні матеріали, а потім організувати та згрупувати контент за типом чи проектом. Функція синхронізації робочих лотків із Microsoft SkyDrive забезпечує постійний доступ до найновіших версій ваших проектів з інших комп'ютерів та мобільних пристроїв.

Інші новини