+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW.app Enterprise - ліцензії вже доступні для замовлення

CorelDRAW.app Enterprise - ліцензії доступні для замовлення

При виході нової версії CorelDRAW було оголошено, що до складу ліцензії CorelDRAW Graphics Suite входить online програма CorelDRAW.app, вкрай цікава для замовників. І вже тоді Corel обіцяв, що незабаром буде і корпоративне рішення.
І ось у вересні опції додаткових ліцензій CorelDRAW.app Enterprise на 10, 50, 250 та 2500 користувачів стали доступними для замовлення. Тепер необов'язково купувати додаткові ліцензії повної версії, якщо основні завдання користувача зводяться до перегляду, анотації та базового редагування файлів у форматі .cdr.

Corel розробив CorelDRAW.app Enterprise спеціально для потреб середнього та великого бізнесу, зважаючи на те, що не всім співробітникам в організації потрібен повний функціонал CorelDRAW. Тепер необов'язково набувати додаткових ліцензій повної версії, якщо основні завдання користувача зводяться до перегляду, анотації та базового редагування файлів у форматі .cdr. А найголовніше – програму не потрібно встановлювати! Все, що потрібно, це доступ до мережі інтернет і дані для входу на сайт coreldraw.app і можна починати працювати.

З CorelDRAW.app користувачі можуть взаємодіяти один з одним, працюючи над одним проектом. Схема роботи виглядає приблизно так:

Дизайн. Все починається з роботи дизайнерів в основному додатку CorelDRAW.

Доробка. Далі, макет надходить до керівника для огляду та додавання коментарів

Твердження. Після внесення коректив фінальна стадія – затвердження керівником

На етапі дизайну необхідна повна ліцензія CorelDRAW, а для наступних етапів відмінно підійде CorelDRAW.app Enterprise. Щоб почати працювати в ній, можна авторизуватись за допомогою Google G Suite, Microsoft Office 365 або ввести дані особистого кабінету Corel

Працювати в CorelDRAW.app можна як з настільного комп'ютера, так і з мобільного пристрою.

Ліцензія CorelDRAW.app Enterprise доступна для придбання тільки діючим клієнтам з CorelDRAW Enterprise як річна підписка. З цінами на ці ліцензії можна ознайомитись нижче:

CorelDRAW.app Enterprise 10-User Pack (1 рік Subscription)

- 1 056 USD

CorelDRAW.app Enterprise 50-User Pack (1 рік Subscription)

- 4 756 USD

CorelDRAW.app Enterprise 250-User Pack (1 Year Subscription)

- 15 860 USD

Інші новини

Найкраща ціна