+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW X4 російською мовою!

У Москві представниками європейської штаб-квартири компанії Corel було проведено презентацію русифікованої версії графічного пакету CorelDRAW Graphics Suite X4, а також повністю локалізованої версії Corel Paint Shop Pro Photo X2 російською мовою. На презентації були присутні журналісти з онлайнових та друкованих видань Росії та України.

Графічний пакет CorelDRAW Graphics Suite відмінно відомий професіоналам і аматорам роботи з векторною та растровою графікою як комплект додатків для створення макетів сторінок та ілюстрацій, редагування фотографій та перетворення растрових зображень у векторні, що має вичерпні можливості. У новітній версії пакету CorelDRAW Graphics Suite X4 реалізовано понад 50 нових та вдосконалених функцій, що надає користувачам інструменти, ресурси та платформу для реалізації різноманітних проектів - від логотипів та інтернет-графіки до багатосторінкових брошур та ефектних цифрових демонстрацій.

Пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 традиційно є відмінним поєднанням зручності використання, продуктивності та ціни. Нова версія цього програмного пакету включає CorelDRAW X4 - додаток для підготовки візуальних векторних ілюстрацій та макетів сторінок; Corel PHOTO-PAINT X4 - професійний додаток для редагування зображень; Corel PowerTRACE X4 - утиліта для швидкого перетворення растрових картинок в векторні зображення, що редагуються; Corel CAPTURE X4 – утиліта для захоплення екрану одним натисканням кнопки. Також в комплект входить керівництво CorelDRAW "Поради експертів" з прикладами проектів, створених знавцями CorelDRAW, навчальні відеоматеріали - DVD-диск із двогодинним записом, та розширений набір матеріалів - понад 10000 високоякісних картинок та цифрових зображень, включаючи 1000 професійних цифрових фотографій з високою роздільною здатністю, 1000 шрифтів OpenType.

Особливою традиційною перевагою пакету є його невисока ціна - більш ніж демократична порівняно з пропозиціями конкурентів. Так, повна версія CorelDRAW Graphics Suite X4 має рекомендовану роздрібну ціну $400, а варіант-оновлення з попередніх версій – лише $220. Остання версія пакета доступна російською, шведською, фінською, польською, угорською та чеською, а також англійською, французькою, німецькою, італійською, датською, іспанською та португальською мовами.

У короткій новині про презентацію зовсім неможливо розповісти про всі нові й удосконалені функції CorelDRAW Graphics Suite X4. Покращена робота під Windows Vista, підтримка форматів файлів Microsoft Office Publisher, Word 2007, Adobe Illustrator Creative Suite 3, Adobe Photoshop CS3, PDF 1.7 (Adobe Acrobat 8), AutoCAD DXF та AutoCAD DWG, Corel Painter X; професійні шаблони; спеціалізовані шрифти; підтримка RAW в Corel PHOTO-PAINT - найближчим часом на нашому сайті буде опубліковано докладний огляд новинки.

Інші новини