+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW® Technical Suite X6 – новий пакет для створення технічних ілюстрацій

Новий пакет CorelDRAW® Technical Suite X6 отримав нові високоточні інструменти редагування, інтегровані в Corel DESIGNER X6, а також тепер включає найновішу версію програмного забезпечення для роботи з графікою CorelDRAW® X6. Створений спеціально для професійних користувачів, що створюють креслення, технічні ілюстрації та подібні інженерні графічні документи, новий пакет CorelDRAW® Technical Suite X6 пропонує покращену продуктивність, підвищену швидкість обробки графіки та нові технології XVL для роботи з тривимірними (3D) моделями, включаючи імпорт, коригування, зміна та виведення результатів на мобільні пристрої або для публікації в інтернеті. Technical Suite X6 включає ключовий інструментарій та інтуїтивні засоби візуалізації, необхідні професійним технічним ілюстраторам та дизайнерам для створення проектів, що складаються з різних креслень, діаграм та технічної графіки, для максимально наочного та ефектного представлення продуктів та послуг їхніх компаній потенційним партнерам та замовникам. CorelDRAW Technical Suite X6 дає можливість дизайнеру використовувати як вихідний матеріал CAD проекти завдяки новому програмному забезпеченню XVL Studio 3D Corel Edition, яке служить для імпорту та редагування тривимірних моделей. CorelDRAW Technical Suite Х6 сумісний із найбільшою кількістю форматів файлів зображень серед аналогічних програмних пакетів, що гарантує його користувачу просту та безпроблемну спільну роботу та обмін результатами з колегами, замовниками та партнерами.

Основні характеристики CorelDRAW Technical Suite X6
  • Нові можливості для створення тривимірних моделей: спеціальне ПЗ XVL Studio 3D Corel Edition дозволяє імпортувати, адаптувати та редагувати 3D моделі, а також експортувати високоякісні Векторні ілюстрації та візуалізації в Corel DESIGNER X6 або Corel® PHOTO-PAINT™ X6 для подальшого створення графічних файлів. Інтегрована утиліта XVL Player служить для вставки 3D файлів безпосередньо в ілюстрації, а також для попереднього перегляду виду моделі або перерізів у високій роздільній здатності.
  • Нові спеціалізовані інструменти редагування: для вирішення специфічних завдань технічних ілюстраторів CorelDRAW Technical Suite отримав новий покращений інструментарій, включаючи засоби для створення проекцій, динамічних виносок, перерізів, а також додаткові високоточні напрямні.
  • Поліпшена продуктивність: завдяки вбудованій підтримці 64-бітних програмних середовищ та багатоядерних/багатопоточних обчислювальних платформ швидкість завантаження проектів значно зросла, а робота з великими файлами або декількома великими проектами одночасно проходить без затримок.
  • Повнофункціональний графічний редактор: до складу пакету CorelDRAW Technical Suite X6 входить повнофункціональний професійний графічний пакет CorelDRAW Graphics Suite X6, який дозволить на основі підготовлених технічних ілюстрацій створювати різноманітні графічні проекти – маркетингові матеріали, презентації, буклети тощо. Підтримка галузевих стандартів публікації технічних документів: завдяки найширшій серед аналогічних рішень сумісності з різними форматами файлів, підтримці стандартів для публікації інженерних документів в інтернеті, включаючи WebCGM та S1000D, а також можливості експорту 3D проектів на мобільні пристрої CorelDRAW Technical Suite X6 дозволяє готувати створені проекти та ілюстрації для подальшого друку, публікації в інтернеті, інтеграції в онлайнові довідкові системи та інтерактивні електронні технічні посібники. 
< b>Розширення функціональності за допомогою XVL Studio 3D CAD Corel Edition
Користувачі CorelDRAW Technical Suite X6 мають можливість суттєво збільшити функціональність пакета шляхом придбання ліцензії на програмне забезпечення XVL Studio 3D CAD Corel Edition, яке забезпечить вбудована підтримка широкого переліку форматів 3D CAD, у тому числі CATIA, SolidWorks, PTC Creo, NX, Inventor, JT та інших. Це ПЗ також включає засоби для оцінки складання, анімації та додаткові інструменти 3D CAD, що має гарантувати ефективність та точність підготовки технічної документації для виробництва. Додаток XVL Studio 3D CAD Corel Edition може бути придбаний за ціною 3999 євро (без ПДВ). /b>
Протягом 90 днів, з 1 квітня по 30 червня 2013 р., усі користувачі наведених нижче програмних продуктів зможуть скористатися акцією Open Upgrade, яка дозволить придбати новий пакет для створення та редагування технічних ілюстрацій CorelDRAW® Technical Suite X6 зі знижкою 50%.
Акція Open Upgrade поширюється на такі продукти:
  • CorelDRAW® Graphics Suite (версії X5 і раніше);
  • < li>CorelDRAW® Premium Suite X5;
  • Corel DESIGNER® (будь-якої версії);
  • Micrografx Designer (версії 7 і пізніших);
  • Micrografx Graphics Suite (версії 2 та пізніших).
 
Після завершення акції з 1 липня 2013 р. виключно користувачі Corel DESIGNER® Technical Suite X4 та Х5 матимуть можливість отримати значні знижки при апгрейді свого продукту до CorelDRAW® Technical Suite X6.
 
Ціна та доступність у продажу
Програмне забезпечення CorelDRAW Technical Suite X6, можна придбати в компанії Ай Ті Про за орієнтовною ціною 7500 гривень у вигляді коробок або ліцензій..< /div>
У рамках програми акцією Open Upgrade з 1 квітня по 30 червня 2013 р. орієнтовна вартість CorelDRAW® Technical Suite X6 становитиме 4300 грн.
Крім того, доступні версії для освітніх закладів.
div>
Щоб завантажити безкоштовну повнофункціональну пробну версію CorelDRAW Technical Suite X6, відвідайте веб-сайт www.corel. com/designer

Інші новини