+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW® Membership - отримайте доступ до всього існуючого цифрового контенту Corel

Вийміть максимальну вигоду з використання пакету CorelDRAW Graphics Suite X6, приєднавшись до нової членської програми CorelDRAW. Завдяки членству ви зможете отримати доступ до ексклюзивного хмарного вмісту, функцій, служб, останніх оновлень і вдосконалених версій продукту.

Стандартне членство є безкоштовним для поточних користувачів CorelDRAW Graphics Suite X6, завдяки чому ви можете легко розширити можливості для дизайну. Щоб отримати ще більше можливостей при використанні CorelDRAW Graphics Suite X6, оформіть доступне за ціною розширене членство. Протягом усього періоду дії розширеного членства ви зможете користуватися ще більш ексклюзивним вмістом, функціями та службами, а також отримати наступну основну версію CorelDRAW безкоштовно.

Щоб скористатися перевагами безкоштовне стандартне членство CorelDRAW або придбати доступне за ціною розширене членство, необхідно бути користувачем CorelDRAW Graphics Suite X6. У вас також має бути встановлене оновлення X6.1 (або пізнішої версії). Інформація про оформлення членства доступна у програмах CorelDRAW та Corel® PHOTO-PAINT™.

БЕЗКОШТОВНЕ стандартне членство

Стандартне членство надається безкоштовно* для користувачів пакету CorelDRAW Graphics Suite X6, що дозволяє з легкістю розширювати можливості для дизайну. ).

 • Доступ до останніх вдосконалених версій та доповнень.
 • Доступ до ексклюзивного хмарного вмісту, включаючи картинки, фотографії, шаблони, заливки візерунком, шрифти та багато іншого.
 • Оформлення розширеного членства

  Оформивши розширене членство, ви не тільки автоматично отримаєте всі переваги стандартного членства*, але також протягом періоду дії розширеного членства будете мати ексклюзивний доступ до нового розширеного вмісту та служб і зможете отримати наступну основну версію пакета CorelDRAW Graphics Suite безкоштовно.

 • Доступ до всього вмісту, який надається при стандартному членстві, а також до розширеного хмарного вмісту, включаючи нові шаблони, заливки візерунком, списки зображень, шрифти та багато іншого.
 • Отримання додаткового набору цінних професійних шрифтів.
 • Можливість не турбуватися про те, що ваша версія CorelDRAW® Graphics Suite застаріла — ви завжди зможете отримати доступ до останніх вдосконалених версій та оновлень.
 • Раніше доступ до нових функцій і служб.
 • Безкоштовне автоматичне оновлення до наступної основної версії CorelDRAW Graphics Suite в протягом усього терміну дії розширеного членства.
 • Інші новини