+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDraw Graphics Suite X8 – новий високоефективний інструмент професійного дизайнера

Нові функції та оновлений інструментарій CorelDRAW GraphicsSuiteX8 дозволить створювати по-справжньому ефектні, незабутні графічні проекти та цифрові зображення:

·         Сумісність з новітніми технологіями: повна оптимізація під Windows 10, підтримка конфігурацій з кількома моніторами з різною роздільною здатністю, готовність до роботи на моніторах з роздільною здатністю 4К і вище, можливість роботи на планшетних комп'ютерах з підтримкою технології перового введення в реальному часі WindowsReal-TimeStylus, таких як MicrosoftSurface, на додаток до традиційних планшетів та пристроїв Wacom.

·          Нова утиліта для роботи зі шрифтами Corel Font< /span>Manager™: керуйте постійно зростаючою колекцією шрифтів і використовуйте встановлені в системі шрифти максимально ефективно, оперативно переглядайте, додавайте, комбінуйте шрифти та гарнітури. Ідеальне рішення для професіоналів, які щодня працюють зі шрифтами — від роботи з графікою, ілюстраціями та друкованими макетами, до дизайну упаковки, створення реклами та веб-сторінок.

·         Розширені можливості по фільтрації та пошуку шрифтів: швидко знаходите необхідний шрифт без необхідності переглядати кілька папок. Наприклад, задайте пошук за потрібним вам параметром і програма виведе на екран назву всіх шрифтів, встановлених у системі, які підходять під параметр пошукового запиту.

· Покращений інструмент «ніж»: розділяйте будь-який об'єкт чи групу об'єктів — векторних, текстових чи графічних — за прямими, довільними лініями або кривими Безьє. Накладайте об'єкти один на інший або залишайте між новими об'єктами проміжки після поділу. Вибирайте різні варіанти обведення або дозвольте застосунку автоматично вибирати найкращий варіант з урахуванням збереження початкового вигляду обведення.

· Новий функціонал на запит користувачів: керуйте зовнішнім виглядом складних проектів за допомогою нової функції «приховування та відображення об'єктів». Копіюйте, вставляйте або створюйте дублікати частин кривих за допомогою спеціальної функції копіювання кривих Copy Curve; експериментуйте з інструментом «Розмиття по Гаусс», застосовуючи його до країв тіней. > усуває недоліки за допомогою інструмента “Відновлююче клонування”, використовуйте покращену функцію випрямлення зображення “Випрямити зображення” для коригування спотворень перспективи.

· Нові можливості налаштування інтерфейсу: підвищуйте продуктивність та ефективність роботи, оптимізуючи інтерфейс у відповідність до робочого процесу. Змінюйте колір робочої області та меж вікон, вибирайте темну або світлу тему оформлення, налаштовуйте розмір іконок та тексту, а також відкривайте робочі вікна всередині плаваючого вікна.

· span>Нові засоби навчання: швидко приступайте до роботи в робочому просторі, що забезпечує легке початкове налаштування, що має вбудовані засоби навчання, пропонує допрацьовану панель швидких підказок і багато іншого. Ознайомтеся з нововведеннями або за допомогою повного курсу «Приступаючи до роботи», або за допомогою спеціального оглядового курсу, розрахованого на просунуті користувачі попередніх версій CorelDRAW, Corel® PHOTO-PAINT® або інших графічних пакетів.

·          Розширена підтримка засобів виведення та розповсюдження: скористайтеся набором найновіших стандартизованих форматів файлів та шаблонів для підготовки, створення та виведення графічних проектів. Оцініть розширену сумісність із форматами файлів AI, PSD, PDF< /span>, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX та PPT. Нове діалогове вікно налаштування кордонів «Кордони та люверси» допоможе створити банер зі сторінки або виділених об'єктів. Незалежно від масштабу та складності проекту – від створення логотипу або кількох зображень для веб-сторінки до рекламних банерів або наклейок на автомобілі — CorelDRAW гарантує оптимальний та передбачуваний результат.

·        Нова спільнота розробників CorelDRAWSDK & DeveloperCommunity: створюйте власні засоби автоматизації, спираючись на підтримку нової спільноти розробників CorelDRAW SDK & Developer< span lang="EN-US">Community, адреса веб-сторінки community.< span lang="EN-US">coreldraw.com/sdk

До складу нового CorelDRAWGraphicsSuiteX8 входять:

·          CorelDRAWX8: інтуїтивний додаток для роботи з векторною графікою та макетування

·         Corel ® PHOTO-PAINT ® X8: професійний інструмент редагування зображень

·         Corel Font Manager™:програма для керування шрифтамиPowerful font management

·< span>         Corel® PowerTRACE® X8: утиліта перетворення растрових зображень у векторний формат (включена у CorelDRAW X8)

·         Corel® CONNECTX8: доступ до цифрового контенту через середовище обміну ContentExchange та на локальній робочій станції

·          Corel® WebsiteCreator™: додаток для створення веб-сторінок

·         Corel® CAPTURE< b>™ X8: утиліта для створення знімків екрана в один клік

·          PhotoZoom Pro 4: модуль розширення CorelPHOTO-PAINT для експорту та збільшення цифрових зображень

Крім того, CorelDRAWGraphics SuiteX8 містить 10 000 графічних елементів та цифрових зображень, 2 000 цифрових фотографій у високій роздільній здатності, 350 професійних дизайнерських шаблонів, 2 000 шаблонів для транспортних засобів, більше 1 000 заливок, рамок і текстур, більше 5 годин докладних навчальних відеоматеріалів та багато іншого.

Щоб ознайомитися з повним списком програм та доповнень, що входять до CorelDRAW GraphicsSuite X8, а також для завантаження 15-денної пробної версії пакета, відвідайте веб-сторінку www.coreldraw.com  

Покупці зможуть вибрати одну з трьох програм ліцензування CorelDRAWGraphics< /b>Suite X8:

·         Безстрокова ліцензія: одноразовий платіж дозволяє отримати ліцензію на використання продукту в постійне користування; доступна для коробкових та завантажуваних версій.

·          Підписка: використання продукту за умови здійснення щорічних платежів; передбачає оновлення до новітньої версії програмного забезпечення протягом дії підписки.

Додаткова ліцензія Maintenance: у разі придбання безстрокової ліцензії на CorelDRAWGraphics SuiteX8 та при оплаті невеликого щорічного платежу користувач отримує право на автоматичне отримання оновлень та новітніх версій програм у міру їх виходу протягом терміну дії облікового запису.

Інші новини

Найкраща ціна