+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Graphics Suite X6 Upgrade - зміни у правилах придбання upgrade версії

Спеціальна пропозиція компанії Corel: протягом 90 днів після запуску нової версії CorelDRAW власники всіх попередніх легальних комерційних версій CorelDRAW, а також продуктів з яких раніше було дозволено Upgrade (включаючи Corel PHOTO-PAINT, Corel DESIGNER, Micrografx Designer, Micrografx Graphics Suite, Corel Picture Publisher та Corel Painter) МАЮТЬ ПРАВО ПРИДБАТИ Upgrade версію CorelDRAW GS X6. Пропозиція діє лише для CTL ліцензій.

У новому пакеті CorelDRAW® Graphics Suite X6 оновлено систему для друкарської справи, додано нові колірні стилі та гармонії, а також потужні інструменти для малювання. Новий пакет пропонує графічним дизайнерам найкреативніші і найпотужніші засоби, що є на сьогоднішній день. У новій версії розробники удосконалили робочий процес та підвищили продуктивність. Це допоможе як початківцям, так і досвідченим дизайнерам у роботі з художніми матеріалами – за допомогою передових засобів та технологій вони зможуть досягти чудових результатів.

Основні нові можливості та покращення CorelDRAW® Graphics Suite X6
< b>Розширена підтримка OpenType®. Створюйте красиві написи за допомогою розширених друкарських можливостей OpenType, таких як контекстні та стилістичні варіанти, лігатури, орнаменти, розчерки та багато іншого.
Нові гармонії користувача кольорів. Здійснюйте групові зміни кольорів у гармонії та аналізуйте кольори та відтінки для забезпечення взаємодоповнюючих колірних схем.
Додано вбудовану підтримку 64-розрядних систем та покращено підтримку багатоядерних процесорів. Тепер обробка файлів та зображень може бути на 50% швидше, ніж раніше.
Нові інструменти художніх векторних форм. Додайте художні ефекти за допомогою чотирьох нових інструментів для роботи з векторними формами: «Мастіхін», «Воронка», «Притягування» або «Відштовхування».
Нова система стилів та вікно налаштування. Прискорене форматування та спрощене створення та застосування стилів, а також керування ними – для одноманітного форматування безлічі об'єктів.
Новий додаток Corel® Website Creator™ X6.< /b> Створюйте веб-сайти та керуйте ними з легкістю, завдяки майстру веб-сайтів, шаблонам, підтримці перетягування елементів та бездоганної інтеграції з XHTML, CSS, JavaScript та XML.
Нова інтелектуальна обробка ( Smart Carver™). Можна видаляти непотрібні області із зображення, при цьому зберігаючи співвідношення сторін фотографії.
Покращені можливості компонування сторінок. Зручне створення макетів завдяки розширеній функціональності шару-шаблону, що направляють для вирівнювання, інтерактивних рамок та багато іншого. параметрів об'єктів через єдиний централізований інтерфейс.

 

Інші новини