+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel запрошує художників та дизайнерів взяти участь у Міжнародному конкурсі дизайнерів CorelDRAW 2019

Corel запрошує художників та дизайнерів взяти участь у Міжнародному конкурсі дизайнерів CorelDRAW 2019

Corel запрошує художників та дизайнерів взяти участь у Міжнародному конкурсі дизайнерів CorelDRAW 2019. До 30 вересня 2019 р. учасники можуть представити на конкурс свої роботи, створені в CorelDRAW® 2019, Corel PHOTO-PAINT® 2019 або Corel 2019 отримати шанс виграти цінні призи, загальна вартість яких становить понад 80 000 дол. США.

«Міжнародний конкурс CorelDRAW давно став платформою для вшанування талановитих дизайнерів. Чудові роботи, які нам надсилають користувачі CorelDRAW з усього світу, не перестають дивувати та надихати нас! Незалежно від напряму їхніх проектів — чи то химерні ілюстрації, чи сміливий дизайн чи інформативна технічна графіка — ми щасливі, що наш конкурс сприяє розкриттю найкращих майстрів візуальної комунікації», - заявив Джон Фальсетто (John Falsetto), старший директор з продуктів (CorelDRAW та офісне ПЗ).

Учасники можуть представити роботи, створені в CorelDRAW 2019, Corel PHOTO-PAINT 2019 або Corel DESIGNER 2019, у наступних категоріях:

● Брендинг та маркетинг. Цифровий дизайн листівок, брошур, логотипів, банерів, нагород, гравіювання тощо, призначений для надання інформації та стимулювання інтересу до продукту чи бізнесу.

● Графіка та ілюстрація . Художній, креативний та унікальний цифровий дизайн, спрямований на естетичне сприйняття прекрасного, а не виконання практичних функцій.

● Вивіски та декорування автомобілів. Цифровий дизайн декоративного покриття транспортних засобів (у тому числі легкових та вантажних автомобілів, суден, автобусів тощо) та/або комерційних рекламних щитів або вивісок.

● Одяг та текстиль. Цифровий дизайн, що стосується моди, вишивки та друку на тканині. Роботи подаються у вигляді макетного зразка одягу, тканини або моделі.

● Прискорене відео створення проекту. Відео з ефектом розриву часу, що демонструє процес створення дизайну в CorelDRAW 2019, Corel PHOTO -PAINT 2019 або Corel DESIGNER 2019.

● Технічне проектування та дизайн. Точний 2D та 3D цифровий дизайн, який візуально передає процес конструювання чи функціонування об'єкта. Приклади: інструкції зі збирання, схеми поверхових будівельних планів, архітектурні та інженерні креслення.

/>● Студентські роботи. Цифровий дизайн, представлений студентами на конкурс. На момент подання заявки в цій категорії претенденти повинні бути зараховані та відвідувати заняття в акредитованих навчальних закладах системи післяшкільної освіти, університеті/коледжі або вищій школі. , друге (2) та третє (3) місце. З переможців, які посіли перші місця у кожній із категорій, буде обрано одного переможця, який отримає головний приз. Призовий фонд становить понад 80 000 дол. США. До списку призів входять комп'ютерне програмне та апаратне забезпечення, технічне спорядження та аксесуари, грошові призи, а також різні товари, які стосуються графічного дизайну.

Важлива інформація

Покупки не є обов'язковими. З документом, у якому повністю викладено правила конкурсу (включаючи умови подання заявки на конкурс та докладний опис призів), можна ознайомитись за адресою www.contest.corel.com/coreldraw. Конкурс проводиться з 00:00:01 за східним літнім часом (EDT) 1 серпня 2019 р. по 23:59:59 EDT 30 вересня 2019 р. Можливі місцеві обмеження. Учасники конкурсу мають бути у віці 18 років та старші та перебувати в країні проживання на законних підставах. На момент подання заявки на участь у конкурсі у категорії «Студентські роботи» претенденти мають бути зараховані та відвідувати заняття в акредитованих навчальних закладах системи післяшкільної освіти, університеті/коледжі або вищій школі. Претенденти, які мають право на участь у конкурсі, можуть подати по одній (1) роботі в кожній із семи (7) категорій. У кожній категорії буде обрано переможців, які займуть перше, друге та третє місце. З переможців, які посіли перші місця у кожній із семи (7) категорій, суддівською колегією буде обрано одного (1) переможця, який отримає головний приз. Переможців буде повідомлено електронною поштою орієнтовно 14 жовтня 2019 р. Приблизна роздрібна вартість (ПРС) призів: перше місце: ПРС 2000 – 8890 дол. США; друге місце: ПРС 1000 - 6910 дол. США; третє місце: ПРС 500 – 2930 дол. США; головний приз: ПРС 13800 дол. США. Шанси на перемогу залежать від кількості прийнятих заявок та від майстерності учасників. Спонсором конкурсу є корпорація Corel (1600 Carling Avenue, Ottawa, Ontario K1Z 8R7 Canada).

Інші новини

Найкраща ціна