+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Corel набуває лінійки продуктів Pinnacle

Компанія Corel Corporation повідомляє про придбання у компанії Avid усіх програмних продуктів, призначених для домашнього нелінійного відеомонтажу, включаючи Pinnacle Studio™ HD та Avid® Studio. Ці два популярні пакети будуть інтегровані в лінійку програмних продуктів Corel для редагування цифрового медіаконтенту, закріпивши лідерство Corel на ринку рішень нелінійного відеомонтажу для домашніх користувачів. Фінансові подробиці угоди не розголошуються.

"Об'єднавши продуктові лінійки Pinnacle Studio і Corel VideoStudio, корпорація Corel тепер зможе запропонувати своїм клієнтам найкращий на ринку набір програмних рішень для нелінійного відеомонтажу в домашніх умовах, - заявив Метт ДіМарія, виконавчий віце -президент та генеральний менеджер напряму продуктів для роботи з цифровим медіаконтентом у Corel (Matt DiMaria, Executive Vice President і General Manager Digital Media в Corel). - Наші продукти забезпечать широкий простір для втілення в життя творчих задумів домашніх користувачів та дозволять вирішувати будь-які завдання: від найпростішого швидкого захоплення, редагування та перенесення відеоматеріалу на iPad до повномасштабної обробки відео, як у професійному відеоредакторі".

Компанія Corel Corp. буде розповсюджувати програмні продукти Pinnacle для нелінійного відеомонтажу в домашніх умовах через свою систему глобальних продажів. ® Pro, WinDVD®, а також лінійкою продуктів Roxio®.

У список придбань Corel входять такі продукти: Pinnacle Studio, Avid Studio та Avid® Studio for iPad, а також лінійка апаратних рішень для нелінійного відеомонтажу Dazzle®, у тому числі Dazzle Video Creator® Platinum HD. нашими рішеннями Наша об'єднана команда тепер має досвід створення продуктів для нелінійного відеомонтажу, якому може тільки позаздрити будь-який інший гравець на цьому ринку. та важливих нововведень, включаючи прорив на ринок мобільних пристроїв за рахунок нещодавно випущеного Avid Studio for iPad", - додав Метт ДіМарія.

Інші новини