+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel представляє пакет CorelDRAW® Home & Student Suite X5

6 вересня 2010 г.компанія Corel представила домашню версію популярного графічного пакету CorelDRAW® Graphics Suite X5. Пакет CorelDRAW Home & Student Suite X5 надає можливість встановлення на три комп'ютери і включає всі інструменти, необхідні користувачеві для створення професійного дизайну або макета в рамках домашніх, навчальних або будь-яких інших некомерційних проектів. Новий русифікований графічний пакет є чудовим поєднанням ціни та функціональних можливостей, до яких увійшли інструменти для створення будь-яких проектів: від веб-графіки та дизайну футболок до логотипів, листівок, плакатів та листівок.

Завдяки обширній колекції безкоштовних матеріалів користувачі версії Home & Student Suite можуть легко розвивати свої творчі ідеї та отримувати приголомшливі результати. У вашому розпорядженні понад 1300 картинок, 14 професійних дизайнерських шаблонів та понад 140 шрифтів OpenType®. Новий вбудований засіб пошуку контенту Corel® CONNECT дозволяє миттєво знаходити потрібну графіку, шаблони, шрифти та фотографії у пам'яті комп'ютера та на вибраних веб-сайтах. Більше того, в пакет включені нові фотоефекти, такі як "Фарбування" (збільшення інтенсивності кольору) і "Фотофільтр" (імітація різних оптичних фільтрів). І останнє, але не менш важливе: користувачі можуть одразу створювати високоякісну графіку для публікації в Інтернеті завдяки новому режиму піксельного перегляду та діалоговому вікну «Експортувати в Інтернет». Пакет включає друкований повнокольоровий посібник з початку роботи та двогодинне навчальне відео, що дозволяє легко та швидко розпочати роботу в програмі.
Пакет CorelDRAW® Home & Student Suite X5 включає такі основні програми: 
  • CorelDRAW® X5: зручний додаток для створення векторної графіки та компонування сторінок
  • Corel® PHOTO-PAINT™ X5 : професійний додаток для редагування растрових зображень
  • Corel® PowerTRACE®: утиліта для швидкого перетворення растрових зображень у редаговану векторну графіку
  • Corel CAPTURE™: утиліта для моментального створення скришотів
  • Corel® CONNECT™:< /b> миттєвий пошук графіки, шаблонів, шрифтів і зображень на вашому комп'ютері та вибраних веб-сайтах за допомогою вбудованого засобу пошуку контенту
  • PhotoZoom Pro 2: модуль, що підключається, що зберігає якість фотографій у разі збільшення цифрових зображень у програмі Corel® PHOTO-PAINT™ (необхідна реєстрація)  

Інші новини

Найкраща ціна