+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel представляє новий дизайнерський пакет Premium Suite для друку, веб-сайтів та відео

CorelDRAW® Premium Suite X5 — розширені можливості обробки мультимедіа для сучасних професіоналів у галузі графіки

Компанія Corel оголосила про випуск CorelDRAW® Premium Suite X5 — нового продукту, створеного на основі популярного графічного CorelDRAW® Graphics Suite. Новий випуск призначений для професіоналів графічного дизайну, яким потрібні розширені можливості роботи з векторними ілюстраціями, створення веб-сайтів, редагування зображень, вдосконалене редагування анімації та відео Flash™.

Розширений програмний пакет для дизайну. Ще більше гнучкості та універсальності!

CorelDRAW Premium Suite X5 — це різнобічне рішення для професійних дизайнерів, яким необхідне створення та відображення візуальних матеріалів у найрізноманітніших середовищах. Розширений спектр можливостей для створення веб-сайтів та відео додає гнучкості та свободи вибору користувачам Premium Suite, зайнятим у дизайнерських проектах.

«З регулярного спілкування з спільнотою користувачів CorelDRAW ми дізналися, що багато наших користувачів займаються створенням веб-сайтів та відео. Зворотний зв'язок відіграє значну роль у виробленні стратегії щодо нашої продукції. У результаті ми створили доповнений пакет для ширшого спектру призначень», — розповідає Пітер Нордуолл (Petter Nordwall), директор продуктової лінійки Corel. — «CorelDRAW Premium Suite X5 — це наш перший етап на шляху створення повністю інтегрованого пакету для розробки мультимедіа, що відповідає потребам наших користувачів та вимогам галузі друку та цифрових мультимедіа».

Ще більше можливостей. Творіть з упевненістю!

На додаток до нових програм для створення веб-сайтів, флеш-анімації та відео, в CorelDRAW Premium Suite вдосконалено засоби векторного ілюстрування, верстки сторінок, редагування зображень та перетворення растрового зображення на векторне. У новий пакет включено цінний контент та вдосконалено низку функцій, у тому числі оновлено систему керування кольором та покращено багато точних інструментів. У комплект входить посібник у твердій обкладинці, де представлені методики та поради для користувачів різної кваліфікації. CorelDRAW Premium Suite надає доступ до мільйонів безкоштовних та платних зображень від провідних фотобанків в Інтернеті – Fotolia та iStockphoto®. Користувачі зможуть творити з упевненістю і динамічно розвивати проекти для різних галузей. і верстки.

  • Ефективне редагування фотографій у Corel® PHOTO-PAINT™ X5 — програмі для професійного редагування зображень, ретушування та покращення фотографій.
  • Повноцінне створення сайту в Corel ® Website Creator™ X5 — нова програма для розробки веб-сайтів та управління ними. У ній є всі технічні засоби, необхідні розробнику сайту для створення складного інтернет-проекту. >
  • Потужні можливості флеш-анімації в SWiSH Max3 — програмі для створення повноцінної флеш-анімації, що включає текст, зображення, графіку, відео та звук.
  • Високоточне перетворення растрових зображень у Corel® PowerTRACE® X5 програмі для швидкого та точного перетворення растрових зображень у редаговану векторну графіку.
  • Зручне захоплення зображень у Corel CAPTURE™ X5 — засобу захоплення зображення з екрана одним клацанням миші.
  • Експорт зображень за допомогою PhotoZoom Pro — модуля, що підключається, для збільшення цифрових зображень та експортування їх з Corel PHOTO-PAINT X5.
  • Надійне стиснення файлів у WinZip® 14.5 Pro — найпопулярнішій у світі програмі для стиснення, шифрування, спільного використання та резервного копіювання файлів.
  • < li>Засоби забезпечення сумісності форматів файлів, що лідирують у галузі, в тому числі з підтримкою імпорту файлів останніх версій Adobe® Illustrator® CS5 та Adobe® Photoshop® CS5.
  • Миттєвий доступ до інтернет-контенту через Corel® CONNECT™ — засіб інтеграції з провідними фотобанками в Інтернеті, включаючи Fotolia та iStockphoto®. Користувачі отримують доступ до мільйонів зображень, що підходять для різних проектів.

 

Інші новини