+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel представляє CorelCAD 2013

Корпорація Corel оголосила про випуск CorelCAD™ 2013 – новітньої версії потужного та недорогого рішення для САПР. CorelCAD 2013 пропонує інженерам, дизайнерам та архітекторам інструменти для точного двовимірного проектування, ряд засобів двомірного і тривимірного проектування, що настроюються, а також повну сумісність з новим форматом файлів AutoCAD® .DWG 2013. Нові інструменти вирівнювання, правки та прямого редагування тексту, а також функціонально підкладок DGN дозволяють створювати високоточні докладні креслення. Нова версія CorelCAD 2013 також відрізняється підвищенням швидкості та продуктивності, підтримкою найновіших версій операційних систем Windows та Mac, а також 64-розрядною версією CoreCAD, яка була оптимізована для роботи з 64-розрядними версіями Windows® 7 або Windows® 8.

«CorelCAD 2013 продовжує залишатися одним з найбільш економічно ефективних рішень для САПР, доступних для малого та середнього бізнесу, а також великих підприємств. Цей потужний і всеосяжний САПР-додаток містить інноваційні інструменти, які зрозумілі, корисні та зручні при виконанні повсякденних робіт з проектування у дво- та тривимірному режимах, — говорить Клаус Воссен (Klaus Vossen), менеджер з продуктів Corel в галузі технічної графіки. — CorelCAD 2013 є чудовим рішенням для користувачів, що працюють у сферах архітектури, конструювання та промислового проектування, які покладаються на повну сумісність при імпорті та експорті файлів у форматах CorelDRAW та Corel DESIGNER».

CorelCAD втілює ідеї в життя за допомогою точних інструментів

Нова версія CorelCAD – це високопродуктивний САПР-додаток, який пропонує підтримку нових індустріальних форматів файлів, розширену функціональність, покращену продуктивність та інтуїтивно-зрозумілі інструменти, які допоможуть у оптимізації робочого процесу.

Основні нові можливості CorelCAD 2013:
  • Підтримка формату AutoCAD. DWG 2013. Відкривайте та зберігайте, а також працюйте з файлами у форматі .DWG, який використовується як власний формат файлів. Це забезпечує повну сумісність, підтримку, а також наявність усіх функціональних можливостей. файлів, а також суттєво підвищує продуктивність.
  • Підвищення швидкості та продуктивності. Завдяки оптимізованому використанню пам'яті, процес завантаження великих креслень тепер проходить значно швидше.
  • Інструмент «Вирівняти видовий екран». Новий інструмент дозволяє легко компонувати елементи креслення. Це забезпечує більш точне вирівнювання у аркушах – видові екрани вирівнюються відповідно до внутрішньої геометрії екрана.
  • Інструмент «Хмара правки». Процес редагування та перегляду став простіше завдяки інструменту «Хмара редагування». Цей інструмент призначений для нанесення різних позначок до елементів креслення. Форму для хмар редагування можна вибрати з пропонованого набору або намалювати від руки. в основний креслення як допоміжні креслення, вказувати параметри видимості шару, керувати обрізкою (маскуванням областей) підкладок DGN, а також вирівнювати нові елементи креслення відповідно до розташування об'єктів у підкладках DGN.
  • Пряме редагування тексту. Інструмент прямого редагування тексту дає можливість модифікувати визначення компонентів та переглядати результати змін у реальному часі. li>
  • Можливості автоматизації. Панель інструментів VSTA (Microsoft Visual Studio Tools for Applications) дозволяє записувати, редагувати та запускати макроси VSTA, які дають можливість автоматизувати виконання рутинних завдань та повторюваних команд. На додаток, підтримка команд Сontinued LISP дає можливість використовувати більше існуючих процедур LISP в CorelCAD без перекомпіляції.
  • Розширена підтримка операційних систем. Тепер підтримуються новітні операційні системи, включаючи Windows 8 і Mac OS X 10.8 (Mountain Lion).
Компаніям будь-якого розміру CorelCAD пропонує економічно ефективне рішення для САПР

«Я користуюся CorelCAD з тих пір, як це програмне забезпечення було вперше представлене. Мене дуже вразили швидкість та продуктивність. Звичний інтерфейс і відмінні функції CorelCAD, безумовно, роблять цю програму розумним вибором для широкого спектру користувачів, - говорить Скотт Девіс (Scott Davis), власник компанії Davis Drafting & Design. – Підтримка .DWG дозволяє мені працювати з усіма моїми документами, а також виконувати завдання тривимірного моделювання. Можливості, які дає CorelCAD для мого бізнесу, виходять далеко за межі того, що пропонують інші, більш дорогі рішення для САПР».

Інші новини

Найкраща ціна