+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

COREL PDF FUSION - новий продукт у лінійці COREL

20 квітня було оголошено новий продукт Corel PDF Fusion. Це простий у освоєнні та використанні інструмент, який дозволяє використовувати файли у 100 різних форматах для створення документів у форматах PDF, DOC та XPS. Завдяки своїй поширеності формат PDF давно вже є стандартом для зберігання, архівування та обміну документами. Однак, корпоративним спеціалістам та індивідуальним користувачам добре відомо, як важко буває об'єднати воєдино розрізнені уривки інформації, документи та зображення в один захищений та придатний для швидкого поширення файл. Corel PDF Fusion надає таку можливість.

Ключові характеристики Corel® PDF Fusion™ включають:

•            Підтримка більш ніж 100 форматів файлів, у тому числі числі DOC, WPD, JPG, TIFF, GDF, XPS, CAD, DOCX і PPTX;
контекстозалежний інтерфейс з підтримкою перетягування забезпечує зручний перегляд, редагування та створення документів; Високий рівень захисту та шифрування інформації, що дозволяє ефективно обмежити права користувачів по відкриття та зміні документів; •            Збереження документів у форматах PDF, DOC або XPS без зміни оригінального форматування тексту, розмітки сторінок та графіки;
•            Інтуїтивно зрозумілий інструментарій з підтримкою спільної роботи та редагування дозволяє користувачеві впроваджувати в документ гіперпосилання, додавати закладки, примітки, вносити виправлення та здійснювати фінальну правку, зберігаючи оригінальний стиль;
•            Створення слайд-шоу з будь-якого документа для швидкого перегляду та зручного розповсюдження інформації.
Буде доступна коробкова версія Corel PDF Fusion, вона з'явиться в прайс-листах після 10 травня.

Ключові особливості нового програмного забезпечення Corel ® PDF Fusion™

Завдяки тому, що програми для перегляду PDF файлів сьогодні доступні практично на будь-якому комп'ютері або мобільному пристрої, документи у форматі PDF стали одним із найпоширеніших способів зберігання, архівування та обміну документами серед компаній та організацій. Формат PDF гарантує, що документи зберігають одноманітний вигляд і оригінальне форматування під час друку або онлайн перегляду, незалежно від платформи користувача.

Corel® PDF Fusion™ дозволяє легко переглядати, редагувати, об'єднувати та створювати PDF документи з оригінальних файлів. ніж 100 різних форматів, дозволяючи користувачам відкривати та обмінюватися файлами у тих форматах, з якими вони рідко зустрічаються у повсякденній роботі.

Corel® PDF Fusion™ використовує унікальний візуалізований підхід до створення документів, що робить цю програму більш зручною та швидкою у використанні, ніж інше подібне програмне забезпечення. Вона ідеально підійде користувачам у різних організаціях, включаючи малі підприємства, корпорації, науково-дослідні інститути, державні установи та судові органи – усюди, де необхідно забезпечити роботу з безліччю файлів різних форматів без надмірного збільшення витрат на ПЗ.

Використовуючи єдиний програмний продукт, користувач зможе імпортувати в нього файли, отримані з різних джерел, навіть не маючи в своєму розпорядженні оригінальні програми, в яких ці файли створювалися.

"Програма Corel PDF Fusion покликана вирішити дві проблеми, з якими користувачі стикаються щодня. По-перше, як ефективно працювати з файлом, якщо не маєш програмного забезпечення, в якому він був створений. І, по-друге, як зберігати та обмінюватися інформацією та файлами з іншими користувачами, не замислюючись, файли в яких форматах вони зможуть відкрити, і як виглядатиме ваш оригінальний документ. Вибравши Corel PDF Fusion, користувач отримує у своє розпорядження доступний інструмент, що дозволяє йому збільшити ефективність своєї роботи, остаточно знімаючи ці дві проблеми з порядку денного", - наголошує Нік Девіс, Старший віце-президент та головний менеджер напряму графічних та офісних продуктів Corel (Nick Davies, Senior VP та General Manager of Graphics & Productivity for Corel).

Інші новини

Найкраща ціна