+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel PaintShop Pro X7 представляє нові кисті та інструменти редагування

Серед численних нововведень PaintShop Pro X7 – гумка Magic Fill, а також оптимізовані інструменти Paint Brush, аерограф та кисть ретушування знімків, які швидше реагують на виклик користувача та реалізують 30%-ний приріст продуктивності.

< Новий інструмент Magic Fill у Corel PaintShop Pro X7 дозволяє прати небажані елементи із зображення, не залишаючи порожніх білих плям на ньому завдяки залежному від вмісту редагуванню, що працює паралельно з функціями вибору. Коли користувач видаляє зі знімка той або інший об'єкт, Magic Fill намагається замінити його вмістом, що відповідає фоновій області зображення. фотографій або зображень об'єктів у вигляді тексту та фігур. Створені об'єкти потім можна вставляти або перетягувати до інших зображень.

Ще одне нововведення PaintShop Pro X7 – це палітра матеріалів Materials Palette, яка пропонує «колірну гармонію», роблячи більш простим і швидким пошук кольорів, текстур або шаблонів. Інструмент Dropper дозволяє створювати палітру користувача, а Color Harmonies надає додаткові кольори завдяки налаштованій гармонії і вибору відтінків. малювати пензлями, не виходячи за межі об'єктів. У програмі також перероблено велику кількість інструментів фоторедагування, включаючи вибірковий фокус, віньєтку, ретро-лабораторію, глибину різкості, «розумне» виправлення фотографій, градієнтні фільтри, видалення ефекту «червоних очей» та цифрового шуму.

Скориговане вікно нового зображення допомагає користувачу швидше розпочинати робочий процес за рахунок доступу до стандартних розмірів фотографій, функції друку, Інтернету та інших елементів, необхідних при старті проекту. Інші зміни версії X7 включають прискорені робочі процеси з шарами, зокрема підтримку перетягування шарів між зображеннями. Нарешті, PaintShop Pro X7 реалізує сумісність із читанням та імпортом даних із файлового формату Corel XMP.

Інші новини