+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Computer Associates анонсувала випуск CA Anti-Virus 8.1 (eTrust Antivirus)

Computer Associates анонсувала вихід CA Anti-Virus 8.1 (eTrust Antivirus). Продукт CA Anti-Virus 8.1 є наступним поколінням програм для забезпечення всебічної антивірусної безпеки для персональних комп'ютерів, серверів і КПК комерційного використання. У ньому об'єднується запобіжний захист від шкідливих програм з новими, ефективними функціями управління, за допомогою яких виявляється та видаляється шкідливий програмний код до його проникнення в корпоративну мережу, завдяки чому зменшується час простою системи.

CA Anti-Virus 8.1 забезпечує корпоративний захист від вірусів, черв'яків, "троянських коней" та іншого шкідливого програмного коду за допомогою консолі управління на основі веб-мереж та клієнтського програмного агента.

Основні можливості:

 • Неперевершене керування. Консоль на На основі веб-мережі дозволяє розгортати та оновлювати програмне забезпечення кінцевих терміналів, виконувати сканування та оновлювати політики, переглядати журнали та звіти. Продукти CA Anti-Virus і CA Anti-Spyware мають загальну консоль і того самого програмного агента, що додатково спрощує управління.
 • Автоматичні оновлення з ефективним використанням смуги пропускання. CA Anti-Virus забезпечує щохвилинний захист кінцевих терміналів з автоматичним оновленням сигнатур вірусів, черв'яків, "троянських коней" та іншого шкідливого програмного коду. Процес оновлення займає мінімальну смугу пропускання системи та мережі, передаючи лише інкрементні оновлення файлу MicroDAT.
 • Покрокове блокування вірусів. CA Anti-Virus надається функція одноетапного блокування вірусів, що дозволяє виконувати негайну ізоляцію мереж, які могли зазнати вторгнення нового вірусу. Можна додавати розширення файлів до списку блокованих розширень, забороняючи тим самим будь-який доступ до таких файлів у ситуаціях, в яких виявляються нові потенційні віруси.
 • Підтримка Microsoft Vista. CA Anti-Virus сертифіковано для підтримки операційної системи Microsoft Vista OS/desktop.
 • Широка підтримка платформ та мов. CA Anti-Virus підтримується широке розмаїття доступних систем кінцевих терміналів та мов для кінцевого користувача. Підтримується багато різних версій операційних систем Windows, а також Macintosh, UNIX, Linux та NetWare. До підтримуваних мов входять англійська, французька, італійська, німецька, іспанська, японська, бразильська португальська, а також звичайна і спрощена китайська мова.
 • Розширене розгортання для великих середовищ. Можна розгортати CA Anti-Virus за допомогою будь-якої програми інсталяції програмного забезпечення сторонніх постачальників, включаючи CA Unicenter Software Delivery та Microsoft Systems Management Server. Досягається ефективне, безпечне розгортання в масштабах всього підприємства за підвищеної ефективності інвестицій у постачання програмного забезпечення.
 • Ефективні евристичні правила. За допомогою ефективної технології евристичного сканування дані програми можуть сканувати завантажувальні сектори та файли, видаляти шкідливий вміст із оброблюваних файлів та відновлювати заражені системи до безпечного та захищеного стану.
 • Гнучкі можливості сканування. Сканування керується з центральної консолі і може виконуватися автоматично у заплановане час або при кожному вході користувачів до мережі.
 • Ініційований програмним агентом обмін даними. Обмін даними між програмним агентом і консоллю ініціюється програмним агентом, так що він може зв'язуватися з консоллю з попередженням, щоб повідомити про свій стан і отримати нові зміни політик та конфігурації.
 • Попередження в режимі реального часу. Надсилаються автоматичні попередження при виявленні нових загроз у середовищі, реєструються в журналі відповідні події та надається можливість видалення шкідливих програм у режимі реального часу. Дозволяється тонка настройка, індивідуально або для окремих підрозділів, безпечних списків або файлів виключення авторизованих додатків, щоб запобігти помилковим сигналам тривоги.
 • Широка звітність. Можна використовувати широке різноманітність вбудованих звітів, що відображають інформацію про загрози у простому для перегляду графічному форматі, що спрощує адміністрування та пошук неполадок. Можна створювати погодинні, щоденні, тижневі, місячні та квартальні звіти, а також звіти для окремих комп'ютерів або окремих користувачів.
 • Підтримка технологій Cisco NAC та Microsoft NAP. Модуль CA Posture Plug-in for Cisco NAC, що підключається, та програмний агент CA System Health Agent for Microsoft NAP отримувати важливу інформацію про стан безпеки продуктів компанії CA, встановлених у мережах, що захищаються за допомогою технологій Cisco NAC та Microsoft NAP.
 • Багаторівневий захист від загроз. CA Anti-Virus спеціально призначений для доповнення та розширення сімейства продуктів компанії CA для захисту від загроз, що включає CA Anti-Spyware, CA Secure Content Manager та CA Host-Based Intrusion Protection System, щоб забезпечити багаторівневий захист від загроз.
 • Підрозділ CA Security Advisor. CA Anti-Virus підтримується підрозділом CA Security Advisor, довіреним джерелом пов'язаної з безпекою інформацією з 1987. Штат CA Security Advisor складається з дослідників світового класу, які безперервно та цілодобово відстежують нові загрози та розробляють нові процедури для протидії їм.
 • Незалежна сертифікація. CA Anti-Virus сертифіковано організаціями ICSA LABs, West Coast Labs, і постійно отримує приз "VB 100%" від видання Virus Bulletin за виявлення 100% вірусів "у природних умов".

Інші новини

Найкраща ціна