+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Commvault представила новий функціонал рішення Hedvig для програмного зберігання

Commvault представила новий функціонал рішення Hedvig для програмного зберігання

Commvault, виробник програмного забезпечення для управління даними в хмарах і всередині корпоративної ІТ-інфраструктури, представила новий функціонал свого рішення Hedvig для програмно-визначеного зберігання. Ці вдосконалення реалізують додаткові сценарії його застосування і підвищують цінність Hedvig для замовників. Анонс нового функціоналу Hedvig відбувся у рамках форуму Commvault GO 2019.

«Анонсовані сьогодні функції розроблені на основі новітніх технологій зберігання, контейнерів та хмар. Вони допоможуть підприємствам автоматизувати процедури управління інфраструктурою, що виконуються вручну, і спростити гібридне хмарне середовище, — зазначив головний спеціаліст зі стратегії зберігання, Commvault. — Ці функції дають підприємствам додаткові переваги від впровадження рішень Commvault».

Нові функції Hedvig автоматизують та спрощують адміністрування даних, скорочують вартість зберігання та прискорюють окупність інвестицій:

  • підтримка Container Storage Interface (CSI), завдяки якій підприємства зможуть використовувати рішення Commvault для управління Kubernetes та іншими оркестраторами контейнерів;
  • вбудовані механізми забезпечення високої доступності дата-центрів, які допомагають підприємствам забезпечити захист своїх даних від збоїв та аварій;
  • підтримка механізму Erasure Coding, що покращує ефективність зберігання;
  • повна підтримка мультиадресних дата-центрів. Включаючи управління рівнем доступу кожного з орендарів, контроль та налаштування шифрування, за допомогою яких провайдери можуть будувати рішення для зберігання в гібридному хмарному середовищі;
  • управління територіально-розподіленими кластерами з можливістю отримання повідомлень та генерації звітів. За допомогою цієї функції підприємства та сервіс-провайдери зможуть з однієї консолі налаштувати конфігурацію інфраструктури програмно-визначеного зберігання, що охоплює кілька дата-центрів, і керувати цією інфраструктурою.

У майбутньому планується використовувати технології Hedvig для вдосконалення автоматизації управління даними та розширити підтримку контейнерів додатків та мікросервісів. Ці та інші ініціативи Hedvig допомагають Commvault реалізувати стратегію щодо скорочення фрагментації даних у гібридному хмарному середовищі та управління ними за рахунок уніфікації зберігання.

Інші новини