+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Commvault Partner Advantage - Commvault анонсувала стратегію, яка робить простіше та привабливіше ведення бізнесу з Commvault

Commvault Partner Advantage - Commvault анонсувала стратегію, яка робить простіше і привабливіше ведення бізнесу з Commvault

Commvault, що спеціалізується в галузі програмного забезпечення для управління даними для хмарних і локальних середовищ, анонсувала стратегію, засновану на принципі partner-first, і пов'язані з нею оновлення в глобальній партнерській програмі, яка робить простіше і привабливіше ведення бізнесу з Commvault. /p>

За інформацією компанії, партнерам тепер доступні більш високий рівень рибейтів, відрахувань у маркетинговий фонд та спрощений механізм реєстрації угод.

Ми вислухали наших партнерів та клієнтів і створили міцну основу для взаємного успіху Commvault та її всесвітньої партнерської мережі на основі їхніх відгуків, — розповів Chief Revenue Officer Commvault. - Головна мета для нас — зробити співпрацю з Commvault більш простою та вигідною для партнерів. Ми дотримуємося нашої партнерської стратегії і ця програма є найпростішою, найпрозорішою та найвигіднішою партнерською програмою в історії Commvault.

За твердженням компанії, партнер Commvault MarketBuilder зможе заробляти в середньому в 2,5 рази більше, ніж у 2018 році. Дистриб'ютор, орієнтований на залучення нового бізнесу та нових активних партнерів, зможе заробити в середньому у 1,65 рази більше, ніж минулого року.

Commvault спростила для партнерів доступ до навчання, маркетингових матеріалів, підтримку запитів партнерів у режимі реального часу. Було також спрощено механізм квотування та реєстрації угод.

Загалом партнерська програма Partner Advantage пропонує п'ять напрямків співпраці: дистриб'ютор, Solution Provider (або Value Added Reseller), глобальний системний інтегратор, Service Provider та альянс-партнер. Анонсовані зміни стосуються партнерів, які працюють за моделлю solution provider та дистриб'ютор. Наприкінці року плануються зміни у програмі для партнерів, які працюють за моделлю Service Provider, глобальний системний інтегратор та альянс-партнер.

Інші новини