+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Coca Cola оголосила про початок використання створеної компанією SAP блокчейн-системи для контролю постачання продуктів

Coca Cola оголосила про початок використання створеної компанією SAP блокчейн-системи для контролю поставок продуктів

Coca Cola оголосила про початок використання створеної компанією SAP блокчейн-системи для контролю поставок продуктів. Виробник газованих напоїв планує розширити пілотний проект із двох до 70 партнерів, які щодня поставляють 160 000 пляшок Coca-Cola до магазинів.

Блокчейн-проект має покращити контроль поставок та відносини між учасниками торгових операцій, оскільки завдяки блокчейн-системі всі виробники зможуть отримати доступ до інформації про замовлення, можливості та вимоги партнерів. Наприклад, якщо виробника пляшок не вистачає запасів для виконання нового замовлення, мережа швидко надасть варіанти поповнення недоліку на складі. Coca Cola заявила, що завдяки новій системі сподівається скоротити дні звіряння замовлень з кількох тижнів до кількох днів.

Спочатку блокчейн-система була випробувана двома партнерами, Coca-Cola United та C.C. Clark, а тепер буде розширена на всі ланцюжки поставок. За річного виторгу $21 млрд навіть невелике підвищення ефективності може заощадити фірмам величезні суми.

Основний конкурент Coca-Cola — PepsiCo — також провів пілотний проект з використанням блокчейн-системи, яка, за твердженням компанії, за місяць підвищила ефективність роботи на 28%

Інші новини