+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CloudFlare анонсувала Warp – безкоштовний VPN-сервіс для мобільних пристроїв

CloudFlare анонсувала Warp - безкоштовний VPN-сервіс для мобільних пристроїв

CloudFlare представила Warp, безкоштовний VPN, який захистить трафік мобільних пристроїв та прискорить інтернет-з'єднання. Це буде другий сервіс компанії після 1.1.1.1, орієнтований на конфіденційність клієнтів.

Основна мета CloudFlare — зробити легкий у використанні VPN-сервіс, що забезпечує гідний захист трафіку мобільних пристроїв, який постійно перебуває в суворих умовах, таких як перемикання між Wi-Fi-мережами, перемикання між Wi-Fi та LTE, а також під час підключення до публічних точок доступу у громадських місцях.

Інфраструктура VPN буде розгорнута за технологією Neumob, яку CloudFlare купила у 2017 році.

Warp буде доступний безкоштовно через додаток 1.1.1.1. Компанія обіцяє не збирати будь-які дані, які можуть ідентифікувати користувачів та не вести логи. Також плануються регулярні аудити безпеки сервісу із залученням третіх сторін, щоб переконатися у дотриманні конфіденційності користувачів. Компанія монетизується за рахунок продажу платних послуг великим підприємствам та корпораціям.

CloudFlare повідомила, що в майбутньому буде доступна преміум-версія сервісу під назвою Warp+, яка за невелику абонентську плату надаватиме швидкісний канал за рахунок використання своєї віртуальної приватної магістралі. Користувачам, які захочуть спробувати VPN, необхідно буде встановити останню версію програми 1.1.1.1 з App Store та Google Play та приєднатися до списку очікування.

Інші новини

Найкраща ціна