+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cloud Migration Accelerator - Microsoft та Software AG представили нове рішення для прискорення та спрощення міграції в Microsoft Azure

Cloud Migration Accelerator - Microsoft та Software AG представили нове рішення для прискорення та спрощення міграції до Microsoft Azure

Microsoft та Software AG представили нове рішення, за допомогою якого підприємства зможуть прискорити та спростити міграцію до Microsoft Azure, зберігши при цьому безперервність бізнес-процесів. Нове рішення Software AG – Cloud Migration Accelerator – на базі платформи інтеграції webMethods.io дозволяє швидше та простіше підключатися до додатків, хмарних служб та даних, забезпечуючи плавний перехід до справді взаємно пов'язаної екосистеми.

Часто міграція в хмару – це складний проект, в рамках якого ІТ-фахівцям доводиться переміщати або замінювати локальні технології та одночасно підтримувати безперебійне виконання поточних бізнес-процесів. Щоб перемістити існуючі програми до хмарного середовища, потрібно підключати їх з нуля або перепідключати до нових хмарних служб замість локальних, або підключати нові хмарні служби до інших таких служб. Організація гладкого переходу в гібридне середовище без переривання поточних бізнес-процесів та збереження доступу до даних критично важлива для підприємств.

Підприємства, які здійснюють перехід на Microsoft Azure, отримують вигоду від технології, яка відіграє критично важливу роль посередника і забезпечує простий і швидкий доступ до додатків, хмарних служб та даних під час міграції.

Інші новини

Найкраща ціна