+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Citrix Systems оголосила про плани включити у Citrix Workspace підтримку Google Cloud

Citrix Systems оголосила про плани включити в Citrix Workspace підтримку Google Cloud

Citrix Systems, Inc. оголосила про плани включити в Citrix Workspace підтримку Google Cloud, щоб замовники змогли отримати додаткову гнучкість і свободу вибору під час переходу до хмар: вони зможуть швидше та ефективніше доставляти додатки на пристрої Google та операційні системи та розширити функціональні можливості користувачів. Про це оголосили під час конференції Citrix Synergy, присвяченої цифровим технологіям.

Розширення Citrix Workspace за межі Citrix Virtual Apps and Desktops дозволить компаніям, які використовують Google Cloud, модернізувати свої програми та забезпечити уніфікований доступ для пристроїв Google та операційних систем, створюючи таким чином потужний інструмент для підвищення продуктивності роботи співробітників та ІТ-адміністраторів.

Запланована підтримка Google Cloud Identity дозволить, у тому числі, виконувати просту аутентифікацію користувачів за допомогою облікових записів G Suite для доступу до Citrix Workspace, що надасть кінцевим користувачам уніфіковані функціональні можливості та вищий рівень безпеки. Крім того, інтеграція інтелектуальних функцій у G Suite дозволить компаніям автоматично повідомляти співробітників про важливі події через їхні календарі. Це збільшить залучення співробітників у робочі процеси та продуктивність їх роботи, т.к. їм не потрібно буде постійно перемикатися між програмами для пошуку потрібної інформації.

За допомогою сервісу Machine Creation Service (MCS), реалізованого у вирішенні Citrix Virtual Apps and Desktops, ІТ-фахівці зможуть оперативно, ефективно та з можливістю масштабування додавати робочі навантаження Citrix на базі Windows та створювати сучасне цифрове робоче середовище, в якому співробітники зможуть отримати доступ до всіх інструментів, необхідних для ефективної роботи. Автоматизоване створення робочих навантажень у Google Cloud Platform вже доступне на запит і буде запропоновано всім замовникам у III кв. 2019 р. Віртуальні десктопи на базі Linux компанії Citrix також незабаром отримають підтримку Google Cloud Platform (GCP).

«Оскільки компанії переносять все більше програм у хмарні середовища, їм важливо організувати для співробітників простий та захищений доступ у будь-якому місці, у будь-який час та з будь-якого пристрою. За рахунок реалізації в Citrix Workspace підтримки Google Cloud ми даємо можливість нашим замовникам прискорити свої проекти цифрової трансформації та надати користувачам прості та інтуїтивно зрозумілі функціональні можливості», – зазначив президент та головний виконавчий директор компанії Citrix

«Багато наших замовників уже інвестували в програмне забезпечення та інфраструктури, але при цьому хочуть мати можливість інвестувати в хмарні рішення в майбутньому. За рахунок розширення нашого партнерства з Citrix ми відкриваємо додаткові можливості таким клієнтам, дозволяючи їм отримувати доступ та запускати свої корпоративні програми в будь-якому місці, просто, гнучко та безпечно», – сказав президент по роботі із замовниками компанії Google.

Інші новини

Найкраща ціна