+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Citrix розширила можливості інтеграції з рішеннями на основі відкритого коду

Citrix розширила можливості інтеграції з рішеннями на основі відкритого вихідного коду

Citrix Systems розширила можливості інтеграції з рішеннями на основі відкритого вихідного коду, дозволяючи компаніям використовувати сучасні, інноваційні хмарні середовища різних провідних постачальників, щоб прискорити перехід в хмару і досягти необхідних результатів. Зокрема, Citrix оголосила про те, що її рішення Citrix ADC отримало сертифікат Red Hat OpenShift, що дозволить пропонувати ІТ-організаціям більш оперативний і гнучкий спосіб для розробки, тестування та доставки додатків у середовищі Kubernetes. Citrix ADC сумісний з різними платформами Red Hat, включаючи Red Hat OpenShift, і весь стек продуктів повністю підтримується компанією Red Hat і партнерами.

«Ми живемо в світі, яким керують додатки. І ІТ-компаніям необхідно створювати сучасні інфраструктури, в яких вони зможуть гнучко і динамічно доставляти додатки зі збереженням масштабованості, безпеки та надійності своїх систем,—каже віце-президент з управління мережевими продуктами компанії Citrix. — Завдяки сертифікації Red Hat OpenShift ми розширюємо можливості замовників для вирішення подібних завдань».

Citrix ADC — програмно-орієнтоване рішення для доставки додатків і балансування навантаження, спеціально розроблене, щоб підвищити швидкість роботи традиційних, хмарних та веб-додатків, незалежно від того, де вони розміщені. Це рішення може бути розгорнуте як локально, так і на всіх типах хмарних платформ, включаючи Amazon Web Services (EKS), Google Cloud Platform (GKE), Microsoft Azure (AKS). Сертифікація Red Hat OpenShift заснована на сертифікації Red Hat Container компанії Citrix, що підтверджує прагнення Citrix до підтримці нових технологій компанії Red Hat.

Переваги розгортання хмарного стеку продуктів Citrix для середовищ Kubernetes:

  • гнучкість. ІТ-компанії можуть вибрати з широкого діапазону форм-факторів Citrix ADC для доставки додатків, включаючи високопродуктивні контейнеризовані платформи (CPX), рішення на базі віртуальних машин (VPX), bare-metal рішення на базі Linux (BLX) або існуючі апаратні системи MPX і /або SDX;
  • узгодженість. Завдяки єдиному коду для всіх опцій Citrix ADC ІТ-компанії можуть забезпечити узгодженість операцій для всіх типів навантажень додатків;
  • простість міграції. Монолітні програми можуть бути швидко і просто перенесені на мікро-сервісну архітектуру з підтримкою різних протоколів, включаючи TCP, TCP-SSL, UDP, HTTP/S;
  • найкраща видимість та контроль. Єдине середовище управління Citrix ADM (Application Delivery Management) забезпечує повну видимість віртуальних додатків та користувачів, що необхідно для масштабування додатків на основі мікросервісів, отримання оперативного зворотного зв'язку та для усунення проблем з комфортністю роботи користувачів.

«Red Hat OpenShift — це найуніверсальніша в галузі корпоративна платформа Kubernetes, — говорить виконавчий директор з питань екосистеми партнерів компанії Red Hat. — Оператори Kubernetes дуже потрібні, оскільки вони допомагають кодувати операційну логіку людини, яка, як правило, потрібна для управління сервісами, які працюють як додаток Kubernetes, і прагнуть зробити повсякденні операції простіше. Оператор Citrix ADC дозволяє корпоративним розробникам та ІТ-операторам доставляти програми швидко та безпечно у відповідності з вимогами сучасних хмарних середовищ».

Крім Red Hat OpenShift, Citrix ADC інтегрується з великою кількістю інструментів з відкритим кодом у рамках екосистеми CNCF, включаючи Prometheus, Grafana, Spinnaker, FluentD, Kibana, Open Tracing та Zipkin.

Інші новини